Polykarbonátové zahradní skleníky

Napsal | 4.7.2016

Přejete si prodloužit pěstitelskou sezónu a zkrášlit i na podzim svou zahrádku? Zkuste právě polykarbonátové zahradní skleníky, které Vám k tomu dopomohou. Prozradíme Vám, kde je dobře nakoupit a kolik korunek si musíte připravit.

Polykarbonátové zahradní skleníky

Říkáte si, že jste o nich ještě neslyšeli? Zkušení zahradníci by snad vědět mohli, ale pro lajky vše vysvětlíme. Tyto druhy skleníků se využívají právě pro to, že jsou velmi odolné proti zátěžiProdávají se hned v několika velikostech. Tyto skleníky zajistí Vašim rostlinám delší životnost i v neplodném období.

Polykarbonátové zahradní skleníky za skvělé ceny

Polykarbonátové zahradní skleníky udržují i více tepla než klasické skleněné. Tím jak skleník vypadá Vám samozřejmě zpříjemní pohled na Vaši zahrádku, je totiž zároveň i vkusným doplňkem. Nebojte se do takového skleníku investovat, rozhodně se Vám koupě vyplatí. Většinou se i na takové skleníky dává dlouhodobá záruka, takže v případě jakýchkoliv problému jej snadno vyreklamujete.

Kde nakoupit?

Nevíte si rady, kde dobře a levně nakoupit? My Vám trošku pomůžeme. Abyste nemuseli obíhat každý krám se zahradnickými potřebami, většinou je nejlepší možností internet, kde seženete téměř vše. Kde ale sehnat tyto kousky zahradního doplňku?

Polykarbonátový skleník Gardentec

Kupříkladu na stránkách www.guttashop.cz nabízí zahradní polykarbonátový skleník Gardentec. Skládá se z masivní hliníkové konstrukce. Tento druh skleníku vydrží silní povětrnostní podmínky a klidně i krupobití. Jeho délka je 0,77 m do 4,48 m a šířce 2,3 m. Skleník koupíte za pouhých 11 492 Kč.

skleník Sharks SH 3150

Dalším tipem pro výběr je ze stránky www.sporilek.cz polykarbonátový skleník Sharks SH 3150. Tento kousek má navíc nejen posuvná dvířka, ale i ventilační okna. Je stavěn také z hliníkové konstrukce a na výšku měří 190 cm, na šířku 205 m a hloubka je až 315 m. Takovýto senzační skleník sežente, se slevou, jen za 9 499 Kč.