Nymburk

Česká společnost Mountfield zahájila provoz teprve roku 1991, ale hned po otevření svého prvního obchodu nedaleko Prahy se začala rozšiřovat a otevírala stále další obchody. Díky obrovskému zájmu zákazníků hlavně o sekačky, které byly v té době na českém trhu nedostatkovým zbožím, se počet prodejen za tři roky zvýšil na 12. V dnešní době má tato společnost v České republice  již 55 poboček, které jsou rovnoměrně rozmístěné tak, aby to sem zákazníci neměli z ruky. Dalších 17 poboček najdeme na Slovensku.


Pobočka v Nymburku

Zdejší pobočku najdeme v ulici Řepná, blízko centra a také silnice spojující Nymburk s Poděbrady. I zde je otevřeno přes celý týden, od pondělí do pátku- od 9 do 18 hodin, a přes víkend od 8 do 17 hodin.

Zákazníkům doporučujeme využít předjarní slevy, se kterými lze velmi ušetřit a v některých případech se dá takto pořídit věc zadarmo. Můžete si vybrat ze širokého sortimentu sekaček, infrasaun, kamen či bazénů.

Sedmiletá záruka

Zajímalo nás jak je to se zárukou. Většinou u českých prodejců máte klasické 2 roky. Mountfield, ale vyrábí prodává pouze ty nejkvalitnější výrobky, jenž prochází nejpřísnějším testováním a různým normám. Společnost svým výrobkům tak věří, že na ně poskytuje hned sedmiletou záruku. To je velice ojedinělé a nabízí to opravdu málokterá společnost.

Tak dlouho záruky si společnost dolila dát kvůli – kvalitě výrobků, perfektním servisním prohlídkám, které poskytuje a hlavně personálu – ten Vám vždy vysvětlí jak s výrobkem zacházet a obsluhovat ho. Výrobky s takto dlouho zárukou nesou označení Comfort Line a Premium Line jiné s označením Economy Line jsou pod klasickou 2 měsíční zárukou.

Odborný personál

Konkurenční boj je neúprosný. Rivalita na trhu je obrovská a rozeznat jednotlivé společnosti od sebe je často nadlidský úkol. Při nákupu pak rozhodují drobné niance, které ovlivní, kam zákazník pro produkt přijde. Mountfiled si toto dobře uvědomuje a vsází tak na perfektně vyškolený personál. Ten je neustále přeškolován a má tak ty nejčerstvější informace o nejnovějších produktech a vždy Vám tak rádi poradí.

Tak co říkáte na personál v Mountfieldu? Jaké s nimi máte zkušenosti? Sdělte nám Vaše postřehy do komentářů. Děkujeme