Plzeň

Mountfield jako největší prodejce širokého sortimentu zahradní techniky a dalších potřeb pro zahradu v ČR opravdu nezklamal. Jako každý rok, letos Mountfield opět pořádal podzimní akci posezonních prohlídek zdarma.

Prohlídka strojů zdarma

Zákazníkům je poskytnuta nabídka přinést do Mountfield servisu svůj stroj, který bude následně odzkoušen a budou mu zkontrolovány základní funkce. Další výhodou je údržba za polovinu ceny a možnost zakoupení náhradních dílů se třicetiprocentní slevou.


AREA Bory

Ani my jsme neváhali a jeli tyto výhody vyzkoušet. Díky dobré dostupnosti prodejen jsme nemuseli jet daleko. Nejbližší pobočka byla v OC Area Bory v Plzni na adrese Sukova 23, 301 00 Plzeň. Mají zde otevřeno každý den od 9:00 do 22:00. Naše benzinová rotační sekačka byla bez nejmenších potíží zkontrolována a dokonce jsme si zakoupili novou zahradní sprchu s akční slevou.

Servis u Vás doma

Může se stát, že z časových či jiných důvodů, nebudete moc zavést svůj výrobek co jste u Mountfieldu zakoupili na pravidelnou kontrolu. V tomto případě, pak technici přijedou přímo za vámi. Nejčastěji tyto služby využijí majitelé bazénů. Technici rádi přijedou a zkontrolují Vám: protiproud, topný systém, dávkovací stanici, filtraci a čerpadlo. Nejčastěji se jezdí na jarní a podzimní kontroly – aby byl bazén připravený na nadcházející sezonu, či zkontrolován po sezoně již uplynulé.

Potřebujete-li využít těchto služeb – zajděte si na pobočku v Borech a vše domluvte.

Financování Vašeho nákupu

Nemůžete se teď vydat z tolika peněz kolik stojí nová sekačka, ale tráva hold nepočká a roste furt? Jedná se o neodkladný nákup a jedním z možných řešení je vzít si výrobek na splátky. S Mountfieldem spolupracují hned dvě finanční instituce – Home Credit a ESSOX.

Pokud využijete financí Home Creditu, tak stačí přijít na pokladu. Říct, že by jste si rádi daný výrobek vzali na splátky, mít u sebe 2 důkazy totožnosti a po schválení smlouvy si zboží rovnou odnesete domů.

Obdobné je to také u ESSOXU – je tam více informací a pro lepší orientaci si doporučujeme přečíst tento článek.

Využili jste někdy platbu nákupu na splátky? Máte to v plánu? Sdělte nám Vaše zkušenosti do komentářů – Děkujeme.