Mountfield vše za 1/3 třetinu

Napsal | 30.1.2016

Určitě už jste zaslechli o obchodním řetězci Mountfield a to i o jejich častých slevách. Pokud si potřebujete koupit sekačku, křovinořez, krbová kamna a další, vše toto naleznete u Mountfield. Momentálně nabízí velmi dobrý nákup a to, že vše jen za 1/3 třetinu. Zkuste odolat.

Přichází slevové akce!

Slevu můžete využít jak v kamenných obchodech tak i online. Nejen že produkty, jako jsou kupříkladu sauny, křovinořezy nebo sekačky koupíte za velmi dobrou cenu, ale máte možnost k výrobkům hned dostat i několikaletou záruku! Nemusíte se bát, že se na něco sleva nevztahuje, vztahuje se k celému letáku Mountfield a ke všemu, co nabízí.

Vše za 1/3

Jestliže si spíše raději libujete v teplíčku, nemusíte takovéto „sněhové“ počasí, jistě Vás může oslovit právě jeden z produktů za velmi dobrou cenu. Jedná se o jakousi infrasaunu. Pokud jste zvyklí na obyčejnou saunu, kde musíte přikládat pro větší teplo, zde to dělat nemusíte. Může za to karbonový nebo keramický zářič, který vytváří infračervené paprsky. Nejenže je tento způsob velmi pohodlný co se týče ovládání, ale velmi rychle se dokáže místnost prohřát. Rozhodně se nemusíte obávat toho, že by infračervené paprsky byly nějak zdraví škodlivé. Naopak přispívají ke zdraví a tyto paprsky se využívají i v inkubátorech pro čerstvě narozená miminka.

Co dále Vám nabízí?

Už si dále nepřejete rutinně odhazovat sníh z příjezdové cesty či od svého vchodu? Zkuste právě sněhovou frézu. Jakou si ale nejlépe vybrat a podle jakých kritérií? Existují dvě možnosti. Nabízí se frézy na elektřinu a benzín. Jaká z nich je lepší? Obě mají své plus. Kterou ale můžeme doporučit, jestliže jsem opravdu zahaleni pod silnou přikrývkou sněhu, pomůže jedině fréza na benzín – je o něco více výkonnější.

Naopak fréza na elektřinu, je spíše na takový ten skoro poprašek sněhu ze zápraží. Ke vztahu k fréze na benzín je velmi tichá, lehká a lépe se s ní manipuluje.