Kladno

Firma Mountfield působí na českému trhu již od roku 1991. Specializuje se na prodej zahradního nábytku, nářadí, saun a bazénů. V každé z prodejen můžete najít široký sortiment zahradní techniky jako jsou sekačky, pily, čerpadla, nebo křovinořezy a vyžínače, a dále pak bazény nadzemní i zapuštěné, včetně příslušenství. Se všemi výrobky se můžete setkat jak v kamenných pobočkách, tak na webových stránkách www.mountfield.cz. Velkou výhodu pro zákazníky představuje vysoká kvalita zboží, jeho cena a záruka sedmi let.


Kladno – Obchodní centrum Oáza

Jednou z 55 prodejen v České republice je i ta, která se nachází v obchodním centru Oáza v Kladně. Pobočka se nachází na adrese: Arménská ulice, OC Oaza, 272 01 Kladno – Kročehlavy. Otevřeno je zde vždy od pondělí do pátku od 9:00 do 18:00 a od soboty do neděle od 9:00 do 17:00. V těchto hodinách tedy zákazník může využívat plně služeb firmy, která splňuje vysoké nároky na moderní prodej.

Soutěže o hodnotné ceny

Jste soutěživí? Máte všeobecný přehled a chuť se dozvídat nové věci? Pokud ano, tak přesně pro Vás jsou určeny vědomostní soutěže, které společnost pořádá. Do konce března se soutěží o čistící kartáč na grill – velice praktická věc, jenž se jistě hodí do nadcházející sezony. Aby jste ho mohli vyhrát stačí dobře znát sortiment Mountfieldu či prohledat webovky. Otázka zní: Jak se jmenuje balkonová sestava z ratanu, kterou má Mountfield v sortimentu?. Pokud víte odpověď, tak přejděte na tyto stránky a odpovězte na otázku. Pro zaslání odpovědi musíte být přihlášeni ke svému účtu. Pro výhru musíte mít štěstí a být vylosování u slosování. O nových soutěží Vás budeme dyžtak informovat.

Tak co líbí se Vám Mountfield čím dál tím více? Nám tedy ano nabízí perfektní služby, zboží a geniální soutěže pro své zákazníky. Co víc si můžeme přát?