Mountfiled pobočka: Frýdek Místek

Vítejte ve světě nekonečných možností pro zahradu a domácnost, kde se vaše přání stávají skutečností. Mountfield ve Frýdku-Místku vás zve do svého prodejního ráje, kde si můžete užít široký výběr produktů a služeb, které jsou připraveny uspokojit vaše potřeby a přání.

Prodejna v Frýdku-Místku vás nadchne širokou paletou kategorií zboží, včetně zahradní techniky pro dokonalou údržbu zahrady, bazénů a vířivek pro relaxaci a zábavu, saun pro zlepšení zdraví a pohody, elektrokol pro pohodlnou dopravu, chovatelskych potreb pro vaše domácí mazlíčky, dilny a naradi pro kutily a majitele domů. Tým vyškolených prodejních techniků stojí připraven k tomu, aby vám poskytl odborné rady a asistenci při výběru toho nejlepšího zboží pro vaše potřeby. Můžete si také vyzkoušet interaktivní panely a edukativní videa, která vám pomohou lépe porozumět sortimentu.

Letní a podzimní slevy 2023

https://www.youtube.com/watch?v=qXDW99GLqdc

Servis zahradních strojů

Menší zařízení, jako jsou malé pily, tlakové myčky, křovinořezy, rotační sekačky, jednostupňové sněhové frézy, a bubnové sekačky, mohou být přivezeny do servisního střediska kdykoliv během otevírací doby.

Pro větší stroje, například zahradní traktory, ridery, dvoustupňové sněhové frézy a mulčovače, je nutné si předem objednat servisní službu kvůli omezené kapacitě servisních středisek. Objednat servisní výjezd můžete osobně na servisním středisku.

Je možné provést servis na počkání?

Všechny servisní práce jsou obvykle prováděny na individuální zakázku. Jednoduché úkoly, jako je například broušení řetězu motorových pil nebo ostření nožů u rotačních sekaček, jsou dokončeny do následujícího dne.

V situaci, kdy na servisním středisku nejsou technici plně vytíženi a potřebujete drobnou opravu, můžete požádat technika, zda by bylo možné opravu provést ihned. Však konečné rozhodnutí závisí na servisním technikovi, který to zváží vzhledem k jeho aktuálnímu pracovnímu vytížení.

Termín vyřízení opravy

Mountfield se snaží provádět veškeré opravy co nejrychleji, obvykle do několika dnů. Nicméně, během vrcholné sezóny (obvykle od dubna do července) může doba čekání na servis být delší, z důvodu velkého množství servisních požadavků.

Proto naše doporučení je provádět posezónní prohlídky a údržbu svých strojů, což se nejčastěji děje mimo hlavní sezónu. Tímto způsobem můžete výrazně snížit riziko výskytu poruchy během hlavní sezóny a vyhnout se tak možným nepříjemnostem.

Možnost vyzvednutí objednávky přímo na prodejně

Pokud zvolíte možnost osobního odběru na prodejně, obdržíte potvrzovací zprávu na váš e-mail týkající se možnosti vyzvednutí objednávky. V této zprávě budete informováni o termínu a rezervační době pro vyzvednutí zboží v příslušné prodejně. Prodejna vám také zašle upozornění o možnosti odběru prostřednictvím SMS zprávy.

Pokud zvolíte možnost doručení zboží firmním vozem, budete telefonicky kontaktovani z prodejny, aby došlo k upřesněná a potvrzení termínu doručení.

Otevírací doba Mountfieldu ve Frýdku Místku

Pondělí – 09:00 – 18:00

Úterý – 09:00 – 18:00

Středa – 09:00 – 18:00

Čtvrtek – 09:00 – 18:00

Pátek – 09:00 – 18:00

Sobota – 09:00 – 17:00

Neděle – 09:00 – 17:00

Servis má otevřeno stejně jako prodejna, akorát nefunguje o víkendu.

Adresa a kontaktní údaje prodejny ve Frýdku Místku