Mountfiled prodejna: Jaroměř

Mountfield se může pyšnit téměř třicetiletou historií na českém trhu, kde jako maloobchodní obchodní řetězec zajišťuje veškeré potřeby pro zahradní nadšence již od roku 1991. Navíc rozšiřuje svou širokou nabídku o prvotřídní bazény, spolehlivé sekačky, moderní čerpadla, účinná kamna, stylový zahradní nábytek, výkonné motorové pily, precizní křovinořezy, relaxační infra sauny a praktická zastřešení bazénů.

Mountfield je zárukou kvality

S odhodláním přinést zákazníkům více než jen obyčejný prodej, se Mountfield etabloval jako firma, která klade důraz na dlouhodobou spokojenost svých zákazníků. Od samého počátku byla jeho hlavní filozofií myšlenka, že nechtějí jen prodávat, ale chtějí vám, zákazníkům, nabídnout mnohem více. Společnost vám poskytuje jistotu, že se na ně můžete spoléhat i po zakoupení produktu.

Naším přáním je, aby zákazník byl dlouhodobě spokojen, a proto se intenzivně soustředíme na rozšiřování a zkvalitňování našich prozákaznických služeb. Jsme tady pro vás na 58 místech, 7 dní v týdnu, připraveni vám poskytnout rady a pomoc.

Kromě prodeje zahradní techniky, nábytku a bazénů nabízí Mountfield i rozsáhlou škálu služeb, které doplňují prodej. Služby jsou neodmyslitelnou součástí firemní kultury a komunikace se zákazníky. Mountfield se snaží být vaším partnerem a rádcem, jak při prodeji, tak i při servisu a údržbě zahradní techniky. Snaha o zkvalitnění prodeje, servisu a služeb je neustálá a zaměřena na budoucnost.

Když si zakoupíte bazén od Mountfieldu, můžete si být jisti, že cena zahrnuje nejen dopravu, ale i odbornou stavbu provedenou bazénovými specialisty. Všechny technologie budou instalovány a zprovozněny, a nový majitel bude pečlivě instruován, jak se o bazén správně starat.

Pokud jde o elektrokola, je standartně zahrnutý garanční servis zdarma a cykloasistence v případě nehody, defektu nebo odcizení. Navíc nabízí pojištění proti krádeži a poškození a elektrokolo vám na přání dovezou až domů, již plně seřízené.

Na stejných adresách jako prodejní centra najdete i servisní střediska, kde můžete získat odborné rady, zakoupit náhradní díly a příslušenství, provést záruční i pozáruční opravy a využít pravidelné prohlídky a údržbu svých strojů.

Dárkové poukazy

Je to tu. Váš kamarád, známí či třeba rodič má narozeniny. Hm přemýšlíte co koupit? V dnešní době není opravdu jednoduché vybrat nějaký kvalitní dárek a být originální. My jsme si dali tu práci a zkusili jsme to vymyslet za Vás. No když jsem tak hloubali, tak jsme došli k závěru, že už se blíží jaro a stím i spojené práce na zahrádce. Z toho vyplývá, že není lepšího dárku než poukázky do Mountfieldu, protože nikdy nevíte co obdarovaný přesně potřebuje.

Lze zakoupit poukaz na 500 Kč nebo na 1000 Kč. Poukazy lze různě kombinovat, takže pokud chcete darovat někomu peníze na novou sekačku a chcete mít jistotu, že to neutratí za nic jiného, můžete mu dát hned 10 poukázek.

Otevírací doba Mountfieldu v Jaroměři

 • Pondělí – 09:00 – 18:00
 • Úterý – 09:00 – 18:00
 • Středa – 09:00 – 18:00
 • Čtvrtek – 09:00 – 18:00
 • Pátek – 09:00 – 18:00
 • Sobota – 09:00 – 17:00
 • Neděle – 09:00 – 17:00

Servis má otevřeno stejně jako prodejna, akorát nefunguje o víkendu.

Adresa a kontaktní údaje prodejny v Jaroměři

Jaké jsou osobní zkušenosti návštěvníků prodejny?

 • Velmi příjemná obsluha. Musel jsem si na to zvyknout. 😁 Je sice tušit, že je to na základě firemni politiky, protože tak jednaji všichni, ale v našich končinách to není na škodu. 😁 … (zdroj: https://goo.gl/maps/FECQDeE7TYp7RQHb7)
 • Kupovali jsme gril vše nám dopodrobna vysvětlili,byli jsme s nákupem spokojení. (zdroj: https://goo.gl/maps/TFinERfNePjJVhSw6)
 • Ochotná obsluha, dobré zásobení, ale mimo tzv. akce příliš vysoké ceny. Výhodou je, že u prodejny je i servis. Dostatečné parkoviště u prodejny. (zdroj: https://goo.gl/maps/NFuYkCN5V4Y9a3pn9)
 • Velmi profesionalni zkušenost jsem měla při dnešním nákupu náhradních dílů k bazénové filtraci. Velmi ochotný pan prodavač mi se vším skvělé a trpělivě poradil. (zdroj: https://goo.gl/maps/DyexFVSaxxwRAPhZ6)
 • Byli jsme dneska v Mountfildu Jaroměř pro baterku do traktůrku v servisu a byli jsme velice překvapení ochotou a vstřícnosti p.prodavače který skvěle poradil a vysvětlil. Moc mu děkujeme a doporučuji (zdroj: https://goo.gl/maps/kqG6UBXdMbPT4CkU7)

Jaké jsou další pobočky Mountfieldu v Královehradeckém Kraji?

Pokud jste z Královehradeckého kraje, tak celkem se zde nacházejí 3 prodejny společnosti Mountfield. O každé z nich máme připravený samostatný článek, kde se dozvíte užitečné informace. Pobočky jsou v Hradci Králové, Jaroměři a Vrchlabí.