Mountfield 50% na VŠE

Mountifeld – společnost, jenž se na českém trhu pohybuje již od roku 1991 a provozuje zde na 55 poboček. Mnoho akcí, kvalitní servis, bohatá nabídka… slova, jež z velké části vystihují současnou politiku firmy.

Vánoční slevy a výprodej

Právě v tomto období, těsně před Vánocemi, pořádá mnoho obchodů slevy a výprodeje po sezónního zboží. Mountfield není výjimkou a i jeho sklady zažívají menší očistu. Jako první se zaměříme na podzimní akci na krby a krbové vložky.

Akce na krbová kamna

Klasická krbová kamna, s výměníkem, kachlová kamna, či novinka na trhu – biokrby, to vše můžete u Mountfieldu nakoupit se slevou. Největší posuny cen směrem dolu se tradičně konaly v sekci klasických krbových kamen a krbových vložek. Ceny klesaly i o 40%, proto pokud váháte s nákupem kamen, teď je ten pravý čas zvážit jejich nákup.

Infrasauna Tonga v akci

Zimní období je jako stvořené pro infrasauny a Mountfield si pro své zákazníky připravil akci v podobě slev na všechny prodávané modely, včetně novinek na trhu.

Jako příklad uvedeme infrasaunu Tonga, jejíž původní cena byla 44 490 korun. Nyní je za cenu 29 990 korun, čili 15 tisícová sleva za model, jež má 6 karbonových topidel, ionizátor, MP3 přehrávač s dálkovým ovládáním a množství dalších funkcí.

Akce na bazény Azuro

Letní sezóna se nezadržitelnou rychlostí blíží a my jsme kvůli Vám prozkoumali nabídku bazénů. V poslední době patří mezi nejpopulárnější bazény Azuro. Jejich hlavní výhodou je to, že se dají používat normálně na rovném terénu, dají se částečně nebo i celé zapustit do země. Dostupné jsou hned v několika velikostech od těch malých až po ty největší co se dají na trhu koupit. Výhodné je zakoupit kompletní sadu – samotný bazén, filtrace, ohřev vody, schůdky a vodní lux.

V současné době jsou v akci hned 3 typy bazénů Azuru. Sleva činí nádherných 32 % což je velice potěšující. Pro více informací mrkněte sem

Vertikutátory

Neměli by jste se postarat pouze o svojí relaxaci, ale také o Váš trávník. Chcete-li mít zase zdravý a zelený trávník musíte provést takzvanou vertikuraci. To znamená, že pomocí vertikutátoru odstraníte staré zbytky trávy, odumřelé rostliny mechy a jiné nečistoty, které brání opět zdravému růstu trávy. Vertikutáro je velice podobný sekačce a akorát místo jednoho nože má nožů více, jenž jsou svisle upevněny a při práci se zabodávají do trávy a v podstatě zjednodušeně řečeno jí načesávají.

Takže na nic nečekejte a honem nějaký vertikutátor běžte zakoupit. Nyní jsou ještě docela v akci – elektrické nebo benzinový. Slevy dosahují až 50 % procent což je báječné.

Slevy jsou pochopytlně i na další zboží. My jsme nyní pro Vás vybrali jen to nejaktuálnější. Pro další slevy sledujte oficiální stránky mountfield.cz.