Mountfield slevy až 50% na VŠE

Mountifeld – společnost, jenž se na českém trhu pohybuje již od roku 1991 a provozuje zde na 55 poboček. Mnoho akcí, kvalitní servis, bohatá nabídka… slova, jež z velké části vystihují současnou politiku firmy. V následujícím článku jsme si pro Vás připravili shrnutí o aktuálních slevách.

Posezonní podzimní/zimní výprodej na všechno – 2023/2024

Právě v tomto období, těsně před Vánocemi, pořádá mnoho obchodů slevy a výprodeje po sezónního zboží. Mountfield není výjimkou a i jeho sklady zažívají menší očistu. Během podzimního výprodeje můžete očekávat slevy na sezonní rostliny, květináče, hnojiva a zahradní nářadí. Obchody mohou také nabízet zboží z letní kolekce za výhodné ceny, protože uvolňují místo pro zimní sortiment.

Zimní posezónní výprodej se pak zaměřuje na produkty vhodné pro chladnější období. To může zahrnovat zimní rostliny, ochranné pomůcky pro rostliny před mrazem, topná tělesa do skleníků nebo zahradních domků a další zahradnické vybavení přizpůsobené zimním podmínkám.

Výprodej motorových pil

Podzimní výprodej zahradních pil je skvělou příležitostí pro zájemce o zahradničení a práce na venkovních projektech. Během této sezóny mohou zákazníci očekávat atraktivní slevy na širokou škálu zahradních pil od renomovaných výrobců. To zahrnuje motorové pily, akumulátorové modely i elektrické varianty. Výhody podzimního nákupu zahradní pily zahrnují nejen finanční úspory, ale také příležitost získat kvalitní nástroj pro přípravu na zimní období. S výprodejem přichází i možnost doplnit svůj arzenál nástrojů pro údržbu zahrady za výhodnější ceny, což zákazníkům umožňuje efektivněji a bezproblémově pracovat na svých zahradních projektech.

Elektrokola za polovic

Slevy na elektrokola umožňují zájemcům přístup k těmto inovativním prostředkům dopravy za konkurenceschopné ceny. Bez ohledu na to, zda preferujete elektrické šlapání nebo spíše plně elektrický režim, díky slevám můžete snadněji získat toto moderní a efektivní přepravní řešení. Nezmeškejte příležitost vylepšit svůj styl přepravy a využijte výhod slev na elektronická kola ještě dnes!

Zahradní nábytek

Aktuálně probíhá výprodej širokého sortimentu zahradního nábytku! Vyberte si z široké nabídky elegantních stolů, pohodlných židlí, a stylových lehátek za neuvěřitelně nízké ceny. Slevy na zahradní nábytek vám umožní vytvořit si pohodlný a vkusný venkovní prostor pro relaxaci, posezení s přáteli nebo rodinné grilování. Nechte se inspirovat naším designovým sortimentem, doplňky jsou také zahrnuty ve výprodeji. Nezapomeňte využít této jedinečné příležitosti a udělejte si z vaší zahrady nezapomenutelné místo s naším zahradním nábytkem za skvělé ceny!

Vysokotlaké čističe

Výprodej vysokotlakých čističů právě začal! Získejte špičkové zařízení pro čištění za skvělé ceny a udělejte si úklid snadnější. Naše vysokotlaké čističe jsou ideální pro odstranění nečistot z teras, fasád nebo automobilů. Nezapomeňte využít tuto jedinečnou příležitost k pořízení kvalitního vybavení za výhodné ceny. Učiňte si život čistším s naším výprodejem vysokotlakých čističů!

Vánoční výprodej v Mountfieldu 2023 (letošní ročník teprve připravujeme)

Právě v tomto období, těsně před Vánocemi, pořádá mnoho obchodů slevy a výprodeje posezónního zboží. Mountfield není výjimkou a i jeho sklady zažívají menší očistu. Jako první se zaměříme na podzimní akci na krby a krbové vložky.

Vánoční výprodej 2022

Akce na krbová kamna (akce roku 2022)

Klasická krbová kamna, s výměníkem, kachlová kamna, či novinka na trhu – biokrby, to vše můžete u Mountfieldu nakoupit se slevou. Největší posuny cen směrem dolu se tradičně konaly v sekci klasických krbových kamen a krbových vložek. Ceny klesaly i o 40%, proto pokud váháte s nákupem kamen, teď je ten pravý čas zvážit jejich nákup.

Infrasauna Tonga v akci (akce roku 2022)

Zimní období je jako stvořené pro infrasauny a Mountfield si pro své zákazníky připravil akci v podobě slev na všechny prodávané modely, včetně novinek na trhu.

Jako příklad uvedeme infrasaunu Tonga, jejíž původní cena byla 44 490 korun. Nyní je za cenu 29 990 korun, čili 15 tisícová sleva za model, jež má 6 karbonových topidel, ionizátor, MP3 přehrávač s dálkovým ovládáním a množství dalších funkcí.

Akce na bazény Azuro (akce roku 2022)

Letní sezóna se nezadržitelnou rychlostí blíží a my jsme kvůli Vám prozkoumali nabídku bazénů. V poslední době patří mezi nejpopulárnější bazény Azuro. Jejich hlavní výhodou je to, že se dají používat normálně na rovném terénu, dají se částečně nebo i celé zapustit do země. Dostupné jsou hned v několika velikostech od těch malých až po ty největší co se dají na trhu koupit. Výhodné je zakoupit kompletní sadu – samotný bazén, filtrace, ohřev vody, schůdky a vodní lux.

V současné době jsou v akci hned 3 typy bazénů Azuru. Sleva činí nádherných 32 % což je velice potěšující. Pro více informací mrkněte sem

Vertikutátory (akce roku 2022)

Neměli by jste se postarat pouze o svojí relaxaci, ale také o Váš trávník. Chcete-li mít zase zdravý a zelený trávník musíte provést takzvanou vertikuraci. To znamená, že pomocí vertikutátoru odstraníte staré zbytky trávy, odumřelé rostliny mechy a jiné nečistoty, které brání opět zdravému růstu trávy. Vertikutáro je velice podobný sekačce a akorát místo jednoho nože má nožů více, jenž jsou svisle upevněny a při práci se zabodávají do trávy a v podstatě zjednodušeně řečeno jí načesávají.

Takže na nic nečekejte a honem nějaký vertikutátor běžte zakoupit. Nyní jsou ještě docela v akci – elektrické nebo benzinový. Slevy dosahují až 50 % procent což je báječné.

Slevy jsou pochopytlně i na další zboží. My jsme nyní pro Vás vybrali jen to nejaktuálnější. Pro další slevy sledujte oficiální stránky mountfield.cz.