Mountfield Eshop – Specialista pro zahradu

Mountfield je přední český prodejce zahradní techniky, bazénů, zahradního nábytku a dalšího vybavení pro dům a zahradu. Firma byla založena v roce 1991 a od té doby se stala jednou z nejznámějších značek v oboru v České republice. Kromě online obchodu provozuje Mountfield také řadu kamenných prodejen po celé zemi. Nabízí široký sortiment produktů od předních světových výrobců a vyznačuje se vysokou úrovní odborného servisu a zákaznické podpory.

Aktuální sortiment zboží v Mountfieldu

Mountfield je skutečně jedno z nejlepších míst, kde můžete najít vše, co potřebujete pro svůj dům a zahradu. S tak širokým výběrem produktů a služeb je jisté, že zde najdete vše, co potřebujete k tomu, abyste se cítili ve svém domově komfortně a šťastně.

Zahradní technika

Kategorie zahrnuje širokou škálu zahradních strojů a nástrojů, jako jsou sekačky na trávu, vertikutátory, traktory, strunové sekačky, zahradní drtiče, čerpadla a další. Všechny tyto produkty jsou navrženy tak, aby usnadnily péči o vaši zahradu a zjednodušily zahradnické práce.

Lze zde zakoupit také zboží jako zahradní grily s příslušenstvím, postřikovače, vertikutátory, zahradní sprchy, vrtáky, plotové nůžky nebo drtiče a štěpkovače. Za plynové grily zaplatíte od 5 500 kč do 14 800 kč, a za grily na dřevěné uhlí od 1200 kč do 13 000 kč.

Sekačky

Projeli jsme si také aktuální cenovou nabídku sekaček. Vybrali jsme si pro Vás cenová rozmezí – robotických, bubnových, rotačních a strunových sekaček.

Bubnové

Tento typ sekaček je vhodný převážně na velkou trávu. Nemá problém poradit si i se 150 cm vzrostlou houževnatou florou. Ceny jsou zde vyšší a začínají na 23 tisících a šplhají až k 39 tisícům.

Robotické

Je moderní doba a již nemusíte být u všeho. Stroje jsou čím dál tím chytřejší a dokážou některé činnosti vykonávat i bez Vás. Dobrým příkladem jsou moderní robotické sekačky. Mountfield jich pár nabízí. Jsou již relativně levné – začínají na 9 990 Kč a ceny se šplhají až k 17 990 Kč.

Robotická sekačka MTF DM2

Rotační sekačky

Náleží jakou mašinu chcete – jsou zde modely od 3 000 Kč (od těch ale také nemůžete čekat bůh ví jaký výkon) a také mašiny za 20 000 Kč. V případě větší zahrady doporučujeme koupit větší a výkonnější. Máte-li ale pouze malou předzahrádku, tak postačí něco menšího a levného – třeba model OM K 40 P za 2 900 Kč.

Posezonní výprodej sekaček v Mountfieldu – Nabídka 2023

https://www.youtube.com/watch?v=Pfi813vVQgw
SEKACÍ TECHNIKA v POSEZONNÍM VÝPRODEJI na VŠECHNO!

Bazény a wellness

Internetový obchod mountfield.cz patří také k největším prodejcům bazénů. Nabízí bazény nadzemní, zapuštěné, i zastřešené, společně s potřebným příslušenstvím a přípravky na údržbu vody. Nadzemní bazény můžete zakoupit od 1 750 kč do 29 950 kč, u zapuštěných bazénu se cena pohybuje podle délky, šířky, hloubky a objemu bazénu.

Nafukovací vířivá vana Lay-Z-Spa Vancouver

Nábytek

Tato kategorie zahrnuje široký výběr nábytku pro interiér i exteriér. Můžete zde najít vše od jídelních stolů a židlí, přes pohovky a postele, až po zahradní nábytek a houpačky.

Stavební materiály

Mountfield nabízí široké spektrum stavebních materiálů, včetně cihel, betonu, dřeva, izolace, střešních krytin a dalšího stavebního materiálu. Produkty jsou ideální pro všechny, kdo chtějí postavit nebo renovovat svůj dům.

Kamna a topení

V této kategorii najdete vše, co potřebujete pro vytápění vašeho domova, od krbových vložek a krbových kamen, přes plynové kotle a radiátory, až po elektrické ohřívače a tepelná čerpadla.

Dále máte možnost zakoupit kamna od 7 900 kč do 18 000 kč, biokrby od 1 700 kč do 5 800 kč nebo infrasauny od 14 500 kč do 32 900 kč.

Dům a dílna

Zahrnuje vše, co potřebujete pro zařízení a údržbu vašeho domova. Zahrnuje vše od kuchyňských spotřebičů, přes osvětlení a dekorace, až po nářadí a čistící prostředky.

Infrasauny

Infrasauny mají poměrně krátkou historii. První pořádná infrasauna byla sestrojena před 30 lety. Byl to takový evoluční vývoj finské sauny. Princip fungování se, ale od finské sauny liší. Vše je založeno na bázi infračerveného záření, jenž je velice prospěšné jakékoliv formě života. Rozhote-li se tedy sauničku pořídit určitě to je rozumná investice. My jsme se podívali za Vás na kolik taková Infrasauna vyjde.

V nabídce jich je pouze 6. Nejlevnější je sauna Mariana – stojí 20 500 Kč a její rozměry jsou 97 x 87 x 186 cm. Je tedy určena pro jednu osobu. Zlatou střední cestou je Grenada – ta vyjde na 23 690 – což je dle našeho názorů výborná cena a koupi rozhodně doporučujeme. Grenada je také o něco větší – 120 x 120 x 194 cm. No a největší a nejdražší je Tonga. Její rozměry jsou 120 x 105 x 194 cm a vyjde Vás na 32 690 Kč.

Jaké budou zahradní trendy pro další sezónu 2024?

Zahradní trendy pro další letní sezónu 2024 se budou pravděpodobně ubírat směrem k udržitelnosti a ekologii. Lze očekávat, že zájem o domácí kompostování a pěstování vlastní zeleniny bude nadále růst, stejně jako zájem o využívání dešťové vody na zavlažování. Dále se předpokládá, že se zvýší popularita zahradního nábytku vyrobeného z recyklovaných materiálů a rostlin odolných vůči suchu. Zahrady se také budou více zaměřovat na podporu biodiverzity, například prostřednictvím výsadby rostlin atraktivních pro opylovače a vytváření přirozených úkrytů pro divokou zvěř. Konečně, budoucnost zahradnictví pravděpodobně zahrnuje více technologie, včetně automatizovaných zavlažovacích systémů a aplikací pro sledování růstu a zdraví rostlin.