Mountfield

Vítejte na stránkách zahradni-web.cz, kde se věnujeme zahradě, zahradnímu vybavení a rostlinám jenž můžete pěstovat. Snažíme se co nejčastěji jak jen to jde přinášet nové články a web neustále rozšiřujeme. Na úvod bychom Vám rádi popsali jedno z největších prodejců potřeb na zahradu – Mountfield

Mountfield

Mountifield – prodejce zahradní techniky. Tak nějak by se ve zkratce dal charakterizovat obchodní řetězec Mountfield. Ten působí na českém trhu již od roku 1991 a v žebříčkách o nejlepší české prodejce zahradní techniky se umisťuje každým rokem na vysokých příčkách.


Sortiment

V České Republice je v současné době na 55 obchodních center, z nichž největší počet je logicky v Praze. Jejich součástí jsou v drtivé většině případů i servisní střediska. Zákazníci si zde mohou od školeného personálu nechat udělat posezónní prohlídku sekaček, sněhových fréz a dalších strojů zcela zdarma. Za poplatek pak můžete využít i možnosti si nechat nalezené nedostatky opravit.

Co se sortimentu týče, Mountfield nabízí velký výběr ze zahradní techniky – řetězové pily, strunové sekačky, sněhové frézy, bazény – nadzemní i zapuštěné, včetně jejich výkopu, dále pak zahradní nábytek, krbová kamna a mnoho dalšího.

Na konci sezóny pak vždy můžete využít drtivých slev. Často se rozjíždí i populární kolo štěstí, kde si můžete vytočit i 100% slevu na Váš nákup.

Služby

Leckoho pak jistě potěší doplňkové služby, jako jsou dovezení stroje, uvedení do provozu a seznámení s jeho základní údržbou přímo u zákazníka doma. Využít můžete i výkupu starých strojů protiúčtem nebo nákupu na splátky. Pojďme se na nabízené služby podívat trochu více.

Kvalifikovaný personál

Přijdete do prodejny a vidíte kolem sebe spoustu sekaček. Všechny vypadají pěkně a vy nevíte kterou zvolit? V Mountfieldu jsou specializování technici, kteří Vám rádi poradí vybrat ten nejvhodnější výrobek. Odbornému vzdělávání zaměstnanců se klade obrovský důraz – protože napomoct zákazníkům je přeci na prvním místě.

Uvedení strojů do provozu

Koupit si novou frézu či sekačku je vždy super, ale správně to vše sestavit a zprovoznit může být pro leckoho docela oříšek. V prodejnách Mountfieldu se nacházejí vyškolení technici, jenž Vám každý stroj pomohou sestavit. Poradí Vám jak mašinu obstarávat a jak ji udržovat, aby vydržela co nejdéle.

Doprava

Koupíte-li si obrovský zahradní traktor, tak již nemusíte mít starosti s tím, jak ho dopravíte domů. Výrobky v kategorii Premium a Confort line, Vám nyní budou dopraveny až domů úplně zadaramo. To jen tak někdo nenabízí!

Věrnostní program

Být součástí věrnostních programů se vždy vyplatí – to už jistě víte. Mountfield sám jeden takový má a odměňuje Vás za vaše nákupy a věrnost. Stanete-li se členem věrnostního klubu, tak se připojíte už k 1 milionu spokojených zákazníků. Stačí sbírat body za nákupy a ty pak následně přeměnit na odměny, slevy a jiné bonusy. Za každých deset korun utracených v Mountfieldu získáte jeden 1 bod. Body lze přeměnit na odměny – více zde. Doporučujeme také sledovat Vaši emailovou adresu – budou na ně chodit neveřejné slevy, které jinde než v emailu nenajdete. Samozřejmostí jsou také slevy na náhradní díly a pravidlné servisy.

Registrace

Aby jste se zaregistrovali do klubu věrných zákazníků, tak musíte zajít na jakoukoliv pobočku mountfieldu nebo se zaregistrovat přes online formulář. Ten naleznete zde (stačí pouze vyplnit nejnutnější údaje).

Tak co jak se Vám líbí naše úvodní představení největšího prodejce se zahradními potřebami? Doufáme, že se Vám líbilo a nezapomeňte celý web prozkoumat – kouknout na nové příspěvky a také nám dávat zpětnou vazbu tím, že budete psát komentáře. Děkujeme team zahradni-web.cz