Manfild – akce, zahradní katalog

Mountfield, jeden z nejznámějších obchodů se zahradní technikou, asi není třeba nikterak představovat. Vždyť jeho reklamy můžete slyšet v TV, v radiích, ale i na billboardech snad po celé ČR. A kdo by neznal kolo štěstí, nebo Bédu Trávníčka. S nadcházející zahrádkářskou sezónou jsme se tedy rozhodli zaměřit na nabídku a akce Mountfieldu.

Akce 11 dní sekaček

Nejdříve se podíváme na aktuální akce a slevy. Právě nyní probíhá akce „11 dní sekaček“, se kterou můžete nakoupit u Mountfieldu zahradní sekačky za velmi výhodnou cenu. Nabídka trvá od 16. dubna do 26. dubna, přičemž v akci jsou prakticky všechny modely rotačních sekaček, křovinořezů, ale i zahradních traktorů. Ceny benzínových a elektrických rotačních sekaček začínají už na ceně 1490 korun.


Akce LED žárovky

Pokud se snažíte snížit své provozní náklady domu, možná Vás zaujme jiná probíhající akce Mountfieldu – sleva na LED žárovky. Jak jistě víte, klasickým žárovkám už prakticky odzvonilo a dnešní doba klade důraz na úsporu. U Mountfieldu teď můžete koupit úsporné žárovky od ceny 89 Kč za kus, z původních 229 Kč!

Zahradní katalog 2015

Pakliže Vás ani jedna z těchto akcí příliš nezaujala, můžete zkusit ukojit svůj zahrádkářský apetit v novém Mountfield zahradním katalogu 2015. Ten můžete najít ZDE v elektronické podobě. Zobrazit si ho můžete přímo ve Vašem prohlížeči bez nutnosti instalace nějakých dalších programů. Zároveň, pokud máte zájem o papírovou verzi tohoto katalogu, můžete si o něj zdarma zažádat na kontaktních místech Moutnfield.

Nabídka katalogu

A na co se můžete v katalogu 2015 těšit? Připravena je pro Vás obrovská nabídka zahradní techniky – sekačky, kultivátory, zastřihovače apod. Samozřejmostí jsou pak řetězové pily, štípače dřeva… Jestli letos plánujete nákup bazénu, i zde Vám katalog nabídne poměrně velký počet modelů za zajímavé ceny. K tomu nesmí chybět čerpadla, bazénová chemie a další příslušenství, bez kterého by se asi žádný bazén neobešel.

Tak na co ještě čekáte?