Maunfild za 50 %

Napsal | 13.8.2015

Léto se nám přehouplo do druhé poloviny. Teploty v naší zemi atakují až magickou hranici 40 stupňů Celsia. Kromě šílených veder nás trápí i sucho. Většina lidí tráví svůj volný čas na dovolené u moře nebo v tuzemsku někde u vody. Někteří jsou ale i přesto u počítače a prouzdají na internetu. Právě ti mají obrovskou výhodu! Zjistí totiž, že největší prodejce zahradní techniky a vybavení v Česku – Maunfild si připravil až 50% slevy na vybraný sortiment.

Letní slevy až 50 %

Je to tak každý rok. Během léta dochází k obměně zboží a vyprazďování skladů. Maunfild si letos jako každý rok pro nás připravil zajímavé slevy. Výhodou je, že slevy jsou nejen na sezónní zboží, ale také na věci jenž využijete až na podzim. Aktuálně je zlevněno až 3 850 výrobků.

Ať už sháníte nový bazén a bazénové příslušenství, které ještě stále najde využítí v těchto tropických dnech. Za nás doporučujeme bazén Azuro, jenž muže být zprovozněný během jediného dne. Takže stačí dneska objednat a zítra se již můžete koupat. No a co se dělá po příjemném vykoupání? No na řadu přichází samozřejmě relax. No a jak chcete relaxovat bez kvalitního zahradního nábytku? Proto při koupi bazénu se zamyslete i nad tím, zda si Vaše současné zahradní posezení nezaslouží obměnit. Přece jenom když jsou ty slevy tak, se vyplatí nakupovat ve větším.

Exkluzivně v akci

Tak pozor! Nyní Vám představíme něco opravdu velice exkluzivního. Manfield jako jeden z malá prodává americké grily Char-Broil, jenž jsou známé především díky TRU-Infrared systému (díky němu se dají připravit ty nejlepší steaky). Kromě TRU obsahují i spoustu dalších rozmanitých funkcí. Za nás doporučujeme model Smart, jenž seženete nyní o půlku levněji, za těžko uvěřitelných 5 690 Kč – což je více než luxusní cena. Nemyslíte?

Co dále najdete v posezoním výprodeji?

A také veškeré výrobky, které budou potřeba na práci na podzimní zahradě – drtiče, štěpkovače, motorové pily a štípačky.

Doufáme, že dnešní článek byl pro Vás užitečný a ušetříte díky němu nějakou tu korunku.