Letní akce na zahradní bazény

Napsal | 19.7.2015

Léto už je v plném proudu a tak pokud ještě nemáte zahradní bazén, je nejvyšší čas si nějaký pořídit. Doba je na to více než ideální. Ptáte se proč? Protože mnoho výrobců, resp. dodavatelů zahradních bazénů ohlásilo s předstihem letní akce a výprodeje. A kde se tyto akce konají a za kolik se dají sehnat nejžhavější, tedy nejchladnější, modely léta, to Vám povíme v následujícím článku.

Nejlepší modely zůstaly beze změny

Pokud patříte mezi velmi náročné zákazníky a chcete pro sebe jen to nejlepší – tedy krytý zapuštěný bazén se solárním ohřevem, protiproudem a dalšími vychytávkami, asi Vás budeme muset poněkud zklamat. V ČR je business s bazény natolik veliký, že rozsáhlé akce na prémiový sortiment jsou prakticky výjimkou.

Nejlevnější model od Mountfieldu

Co ale za dobrou cenu sehnat lze jsou nadzemní bazény – ty nabízí třeba Mountfield, největší dodavatel bazénů v ČR. Nejlevnější bazény jsou logicky ty nafukovací. Jsou poměrně skladné, dají se rychle rozložit i složit a navíc stojí jen pár tisíc korun. Příkladem může být bazén SWING o rozměrech 3,66m x 0,91m s kartušovou filtrací o výkonu 2m3 za hodinu. Asi nejrozumnější bazén z nižší třídy za akční cenu 2 440 korun (z původních 3 490 korun).

Osvědčená klasika

Pokud si chcete aspoň trochu připlatit a dopřát si bazén, kde lze udělat pár temp a vydrží i pár sezón, doporučujeme zvolit model SWING frame Family. Kruhový bazén o rozměrech 5,49m x 1,22m je osazen vzpěrami z kompozitu a vydrží déle, než klasické nafukovací modely.  Akční cena činí 7 690 korun z původních 13 820 korun, čili se jedná o jednu z vůbec největších akcí. Jedinou nevýhodou je absence čerpadla, resp. filtrace, jež Vás vyjde na dalších pár tisíc. Konečná cena tak vyšplhá asi na 10 000 korun.

Pokud by Mountfield neuspokojil Vaši představu po akčních cenách, vyzkoušejte ještě Mall.cz. I ten si připravil velké akce na zahradní bazény i bazénovou techniku.