Maxgarden.cz zahradní sestavy

Napsal | 17.5.2015

Dnes asi potěšíme všechny zahradní nadšence, kteří si rádi venku posedí u dobrého oběda, či třeba jen s kamarády a rodinou u kávy. Známý portál Avenberg.cz si totiž pro nás připravil senzační výprodej zahradních sestav, které jsou nyní zlevněné o desítky procent.

Maxgarden.cz pod novým jménem

Hned na úvod bychom měli zmínit, že Avengerg.cz ve skutečnosti dříve působil jako Maxgarden.cz. Jedná se tedy o zcela totožné portály, jen pracují pod jiným jménem. Nabídka zůstala stejná, stejně jako recenze zákazníků, kteří Maxgarden oceňovali právě díky rychlému jednání, rozsáhlé nabídce a bezkonkurenčním cenám.

Zpět ale k zahradním sestavám. Maxgarden nabízí sestavy prakticky pro každého – k dispozici je nábytek z ratanu, ze dřeva i z oceli. Na své si přijdou i milovníci luxusnějšího nábytku.

Lidovka pro každého

Jako první jsme vybrali 4-dílný set zahradního nábytku Avengerg Hamilton. Ten si můžete nyní pořídit za akční cenu 2 999 korun. Skládá se ze 2 křesel, 1 lavice a 1 stolu. Konstrukce je z pevné litinové oceli a doplňky, jako dosedací plochy, jsou vyrobeny z tvrdého dřeva. Výplně jsou pak plastové.

Luxusní ratanový set

Set zahradního nábytku Avenberg Cavalliono, to je sestava pro náročné. Jedná se o 9-dílnou luxusní sestavu ratanového nábytku. Sestává se ze 4 křesel, 4 taburetů a 1 stolu – k tomu všemu pak obdržíte 12 kusů čalounění. Všechny hlavní části jsou pak vyrobeny z umělého ratanu, který je více přizpůsobený povětrnostním podmínkám a obecně řečeno vydrží mnohem déle. A cena? Pouhých 12 999 korun.

Zlatá střední cesta

Jako poslední jsme zvolili zlatou střední cestu v podobě 7-dílného setu nábytku Avenberg Monica. Tato sestava potěší 6 židlemi z kvalitního tvrdého dřeva a 1 stolem. K tomu všemu ještě dostanete ke každé židli čalounění. Všechny dřevěné části jsou pak speciálně ošetřeny pro dlouhodobou výdrž venku. A ptáte se na cenu – pouze 5 999 korun.