Zahradní houpací síť se stojanem

Napsal | 6.9.2015

Léto sice pomalu kalendářně doznívá, nicméně za okny to stále vypadá jako za horkých červencových dnů – a právě proto jsme Vás ani dnes nemohli ochudit o tip na nějaký ten zahradní nábytek. Tentokrát se zaměříme na zahradní houpací síť se stojanem, která by asi neměla chybět snad na žádné zahradě. Jestli tedy hledáte způsob, jak strávit příjemné nedělní odpoledne, čtěte dále.

Připlatit si se vyplatí

Nejdříve ale pár obecných informací. Obyčejná zahradní síť je sama o sobě levnou záležitostí a vyjde maximálně na pár set korun. K tomu však musíte mít zabezpečený úchyt na stromech, či na jiných pevně ukotvených základech. U houpacích sítí se stojanem tyto starosti odpadají a cena je zákonitě vyšší. Je zde rovněž vhodné si připlatit za kvalitní a bytelný model, který zajistí dlouhou životnost a bezpečí (tzn. nerozpadne se po první sezóně používání).

Onpira.cz

Co se týče nabídky, asi nejpestřejší má server Onpira.cz, kde najdete hned desítku modelů s cenovým rozpětím od 2 do 5 tisíc korun. Jako vlajkovou loď bychom označili zahradní houpací síť s rámem Bali, která se vyznačuje velmi pevnou konstrukcí a masivní ložnou plochou o rozměrech 150 x 200 cm. Samotná konstrukce pak dosahuje rozměrů 400 x 125 x 130 cm a unese až 150kg. Cena činí 4850 korun.

Houpanicko.cz

Neméně pestrou nabídku má i portál Houpanicko.cz. Zde jsme pro Vás vybrali luxusní houpací síť se stojanem s názvem RELAX. Dodavatel uvádí velmi rychlou a snadnou montáž, přičemž specifikace jsou velmi podobné modelu níže – i tento nabídne nosnost do 150kg. Rozměry sítě činí 120 x 200 cm a celé konstrukce pak 316 x 110 x 110 cm. Potěší ale nižší cena – 3990 korun.

Jak můžete vidět, nabídka je opravdu pestrá a za cenu kolem 4 tisíc korun můžete dostat už opravdu slušný model. Pak už se jen stačí natáhnout…