Tchibo.cz nabídka týdne příští týden

Napsal | 28.9.2014

Vítejte u článku, ve kterém Vám představíme to, co v přístím týdnu může nabídnout Tchibo! Ne, nejedná se o kávu, u které tato známá a tradiční společnost začala své působení, ale o nové, moderní, módní a elegantní oblečení! Tchibo Vás dokáže stylově obléknout od hlavy až patě a to za rozumné ceny.

Nabídka, která potěší každého!

Nabídka této společnosti si jistě nelibuje v kýčích či experimentování s různými střihy, na které většinová společnost spotřebitelů není zvyklá. Naopak – dokáže již zaběhnuté nápady jistým způsobem obměnit tak, že se dokáží zalíbit všem, kteří rádi následují poslední trendy co se outfitu týká.

Připravte se na zimu stylově

Co tedy konkrétně Tchibo nabídne? Sortiment bude laděn do jistého tématu, které Tchibo na svým stránkách představuje. Jedná se o „krásnou módu přírody“ – modely oblečení jsou tedy inspirovány divokostí a krásou přírody, což je opravdu znát. Oblečení z této nabídky je ale určeno výhradně pro ženy. Obléknout se můžete nechat třeba do stylově sestavené kolekce, která jsou primárně určena k tomu, aby se nosila společně jako jeden outfit. Tou jsou právě třeba parka, kalhoty v motorkářském stylu, pletená čepice a pletená dutá šála, to vše za pouhých 2 187 Kč.

I pletená čepice za 149 Kč s dutou pletenou šálou za 249 Kč je výbornou volbou pro ty, kteří si již teď rádi dopřejí doplnění zimního šatníku ještě před začátkem chladného období. Parka, což je slušivá bunda pro ženy s měkkým a hřejivým vatováním, je k dostání za 1 290 Kč, pokud si jí nechcete pořídit již ve zmiňované sestavě. Kožené kvalitní boty s ozdobným zipem a podpatkem zase zakoupíte za 1 490 Kč a jistě se hodí k jakémukoli oblečení, které Tchibo bude nabízet.

Pokud Vás zajímá, jestli jsou k dostání i určité bonusové slevy, potěšíme Vás – pokud zakoupíte dutou šálu a prošívanou bundu, dostane se Vám slevy celých 100 Kč.