Zahradní houpačky – výprodej

Napsal | 17.5.2015

Léto se nezadržitelně blíží, o čemž vypovídají i stále se zvyšující teploty za našimi okny. Pokud máte zahradu, nebo dokonce chatu, možná už jste zvažovali koupi zahradní houpačky. Pokud jste si dosud houpačku nekoupili, nebo snad chcete svůj starý model vyměnit za nový, máme dnes pro Vás dobrou zprávu. U většiny prodejců totiž začal velký výprodej zahradních houpaček a my Vám dnes ukážeme kde.

Zahradní houpačky ve výprodeji

Pořídit si zahradní houpačku není jen tak a pokud zvolíte špatný, nekvalitní model, můžete sice ušetřit nějakou tu korunu, ale bude jen otázkou času, než se rozpadne. Tak proč si nekoupit kvalitní zahradní houpačku za málo peněz?

Mall.cz nabídne široký výběr

Jako první jsme vybrali internetový obchod Mall.cz. Jeho výprodej zahradních houpaček se vztahuje prakticky na všechny modely, které jsou zlevněné o desítky procent.

Lidovka za 15 stovek

Lidový a přesto velmi dobrý model je houpačka s názvem Happy Green Houpačka STRIPY II. Tu si můžete pořídit už za cenu 1 530 korun. Potěší vysokou nosností do 220kg, kovovou konstrukcí a sedákem o tloušťce 6cm. Zákazníci ji obecně hodnotí poměrně klidně, nicméně někdo uvádí, že asi po roce užívání začíná reznout.

Model pro náročnější

Vyšší střední třídu představuje Happy Green Houpačka NELLA. Ta je v nynější antracitové barvě za přijatelných 3 399 korun a zaujme především 3 místy pro sezení. Samozřejmostí je pevná zátěžová ocelová konstrukce a plátěné zastřešení. Nosnost činí, stejně jako u předchozího modelu, 220kg.

V nabídce je pak ještě velké množství dalších houpaček – zlevněné jsou zejména ty z vyšších cenových hladin.

Alternativy

Mall.cz ale není ani zdaleka jediným prodejcem, který teď vyprazdňuje své sklady. Jako příklad můžeme ještě uvést třeba portál zahradni-nabytek-sro.cz, který potěší třeba i jen slevou na jednotlivé díly houpaček (pokud Vám třeba už vadí děravé polstrování atd.). Pokud jste i Vy narazily na nějaký výprodej, určitě se s námi podělte v komentářích!