Mountfield zahradní vertikutátory – slevy

Napsal | 20.2.2016

Dnes přicházíme s tématem spíš pro zahradníky a zahradnice. Přejete si jednoduchou údržbu Vašeho trávníku a mít ho opravdu jak ze škatulky? Pořiďte si zahradní vektikutátor. Pokud je pro Vás moc drahý, máme pro Vás velmi příjemnou zpávu. Obchod Mountfield tyto stroje nabízí a dokonce se slevami! Tak neváhejte a vyražte do obchodu.

Mountfield

Slevy opět začínají a vlastně se stále střídají s různými produkty. V tuto chvíli mají slevy právě zrovna na zahradní vertikutátory, které se rozhodně vyplatí si pořídit. Je známo, že Mountfield je spíše zaměřený jen na zahradnické potřeby a zabírá vysokou úroveň stylu, designu, ale hlavně kvality.

Co je zahradní vertikutátor?

Pokud chete mít zahrádku jako pravý anglický trávník, pořiďte si vertikutátor. Díky provzdušňování, zůstane Váš trávník dlouho krásně zelený a intenzivně bude růst a houstnout. Co se týče plevelu a mechu, s nimi si dokáže tento stroj samozřejmě také lehce poradit. Po využití vertikutátoru bude Vás trávník zdravý a úhledný. Jsou dva typy vertikutátorů – elektrické a benzinové. Přesným výrobcem je německý WOLF-Garten.

Jak funguje a vypadá?

Pro příjemně úhledný trávník jsou zapotřebí jeho hřídel, na kterém jsou umístěné vertikulační nože a pružiny. Tyto nože se zarývají do půdy a krásně jí provzdušňují a zároveň jsou k trávníku šetrné. Nože mají za úkol také vyčesávat různé nečistoty jako je plevel, travní plsť a jiné nezmary. Vertikutátor je vybaven výkonnými motory. Co je opravdu povznášející, tak mají široké a prostorné výhozové otvory, manipulace je snadná a stroj je stabilní.

Slevy jsou tu!

Snažili jsme se vybrat pár z jejich nabídek vertikutátorů a představíme je Vám a to už jen díky tomu, že v Mountfieldu panují slevy! Jedním z těchto strojů je elektrický vertikutátor V 302 E. Tento druh je velmi tichý, snadno ovladatelný a jeho hmotnost je minimální.

Další je benzinový vertikutátor UV 40 BS. Především je určen pro časté užívání na středně velkých pozemcích a obsahuje osvědčený motor Briggs & Stratton. Jeho ovladatelnost je velice jednoduchá.