Mountfield akce 2015 50 % sleva

Napsal | 1.9.2014

Léto nám již pomalu, ale jistě končí a přichází podzim. Pro někoho méně či více oblíbené roční období. Na podzim se krátí den, klesají teploty a padá listí – kromě toho také padají ceny a přichází velké podzimní výprodeje například v Mountfieldu.

Víme je sice konec sezony a nákup sekačky, bazénu nebo nového zahradního grilu zrovna není na pořadu dne. Spíše řešíte potřeby pro děti do školy a zimní vybavení, ale možná by stálo za to vše přehodnotit. V Mountfieldu je v současné době akce – slevy až 50 % na sezonní zboží. Taková to akce se již tuto sezonu nebude opakovat. Nepropásněte tak jedinečnou šanci pořídit sekačku místo obvyklých deseti tisíc za pouhých 5 tisíc. Jedná se o jedinčnou šanci, kdy lze pořídit kvalitní zahradní techniku za bezkonkurenční ceny.

Akce 50 % na vše

Akce je platná ve všech prodejnách Mountfield od 7. srpna 2014. Slevy jsou na veškerý sortiment – od sekaček přes bazény až po zahradní nábytek.

Co se týče sekaček, jsou v nabídce všechny typy – benzinové, elektrické, křovinořezy, bubnové, strunové a dokonce i zahradní traktory a kultivátory. Když už jsme u toho sekání a stříhání nedá nám to. Musíme zmínit také plotové nůžky. Opět jsou dostupné v mnoha verzích – akumulátorová, benzinová a elektrická. S kvalitní technikou od Mountfieldu již divoký porost nebude mít nejmenší šanci.

Mmm Vás ale čekají podzimní práce že? Trošku to ve Vás hlodá, že spíš by jste pořídili něco co okamžitě využijete? Jistě jedná se o posezonní výprodej zboží, ale Mountfield v něm nabízí i drtiče dřeva, štěpkovače, prořezávače a dokonce v akci jsou i KRBOVÁ KAMNA – výběr z více než 44 modelů.

Závěrem co dodat?

Asi určitě to, že oblédnout Mountfield se vyplatí. Věříme, že každý z Vás si zde najde to své a pořídí kvalitní zboží. Výhodou je, že se dá poměrně dost ušetřit. Zajdete-li tedy na akci dejte nám určitě vědět do komentářů – DĚKUJEME.