Krbová kamna akce Baumax 2014/2015

Napsal | 27.8.2014

Je to tady. Zima se pomalu ale jistě blíží a sní přichází i topná sezona. Bude na čase otočit kohoutky doprava, přikládat uhlík do kotle či dřevo do kamen. Máte-li stará krbová kamna, která by jsi již zasloužila výměnu? Není problém. Našli jsme pro Vás výhodnou akci jenž nabízí v současnosti Baumax.

Akce pro sezonu 2014/2015

Baumax již každoročně připravuje předsezónní slevy, ve kterých se rozhodně vyplatí nakupovat. Přinášíte to hned 2 velké výhody. Zboží budete mít včas a hlavně za sníženou cenu. Co máme již vysledované z minulých let, tak během sezony ho neseženete levněji.

Jak zjistíte, že jsou krbová kamna kamna v akci?

  • Budete sledovat naše stránky
  • Budete sledovat stránky Baumaxu
  • Je možnost odebírat akční leták v papírové či elektronické formě
  • Přímo navštívit prodejnu

No jelikož jste právě u nás, tak Vám představíme zlevněná krbová kamna, vložky a kotele. Doporučíme pochopitelně ten nejlepší a poradíme do jaké nejbližší pobočky si pro ně zajet.

Nejlepší krbová kamna

Baumaxa má opravdu bohatý sortiment. Vybrat ty nejlepší kamna nebylo opravdu jednoduché. Každý má jiné preference, požadavky či finanční prostředky. Přesto jsme to zkusili a všem, kteří nákup zvažují doporučujeme – krbovou vložku Uniflam 700

Uniflam 700

Předností této vložky je rozhodně cena. Nepatří k tomu nejlevnějšímu, ale ani k tomu nejdražšímu co se dá koupit. Stojí přijatelných 7 490 Kč (pozor nutnost je mít zákaznickou kartu). Rozměry jsou 69,5 x 52 x 36,4 cm. Výhřevnost je krásných 12 Kw. Vložka je robustní sliti a tak Vás ani nepřekvapí hmotnost 107 Kg. Palivo je dřevo či dřevěné briketky a průměr kouřovodu činní klasický 180 mm.

UNIFLAM 700

Když už jsme u těch kamen, tak máme pro Vás pár typů jak ušetřit na palivu. Jedno řešení je pronajmout si celý palivový les. Dále přímo zakoupit již naštípané palivové dřevo. Poslední možností jsou dřevěné brikety jenž jsou v současné době v akci.

S krbem či kamny jde v ruku v ruce neustálý bordel – hlavně popel, jenž občas vypadne. Pro jeho efektivní uklízení doporučujeme vysavač na popel – je praktický výkoný a za skvělou cenu (v Baumaxu právě za neopakovatelných 399 Kč).

To bylo asi vše. Mějte se pěkně a budeme se těšit u dalšího článku. S pozdravem admin Martin