Jak snadno přeměnit zahradu v místo pro parádní party?

Napsal | 27.4.2017

Každá zahradní oslava má své kouzlo, jenže aby se podařila a hosté na ni ještě dlouho vzpomínali, musí se majitel hodně snažit. Dokonalé zázemí mu pomůže připravit půjčovna, ostatní maličkosti už jsou jen otázkou fantazie. Inspirujte se, dozvíte se, jak organizaci zahradní slávy zvládnout na jedničku.

Ani déšť a vítr vás nezastaví

Zapomeňte na „open air“. Počasí je nevyzpytatelné a i když ráno rosnička slibovala nebe bez mráčků, nikde nemáte 100% jistotu, že to tak bude. Pojistěte se a postavte na zahradě stany, které nabízí efektní ochranu před deštěm, větrem i chladem. Nemusíte je kupovat, pomůže vám půjčovna party stanů AZrent. V nabídce má moderní nůžkové stany, které se vyznačují vysokou stabilitou. Půjčit si můžete dvě rozměrové variace: 3 × 3 metry nebo 6 × 3 metry.

Párty stan na půjčení

 

Stany mají bočnice, dají se na sebe libovolně napojovat. Snadno vytvoříte velkou zastřešenou plochu. Pokud chystáte slavnostnější akci (svatbu apod.), hodí se lépe trubkové párty stany. Mají reprezentativnější vzhled.

Staňte se mistrem grilu!

Bez grilu na zahradě slavit nelze. U AZrent si půjčíte i gril na sele, překvapte hosty pochoutkou v podobě grilovaného prasátka. Mají i gril s pečícím kamenem, na kterém se griluje jedna báseň. Předností tohoto typu grilu je rychlost. Jak mít to nejlepší maso? Záleží na marinádě. Zapomeňte na klasické koření, používejte hlavně čerstvé bylinky. Maso by se mělo marinovat minimálně 24 hodin.

Grilování prasátka

Připravte skvělý program!

Hosté se nesmí nudit, naplánujte zábavu. Určitě zabodujete s karaoke, nebo různými tanečními hrami (například tanec s jablkem mezi čely, podlézání tyče apod.). Skvělá je také pantomima (hosté hádají filmy, postavy, profese atd.) nebo malování (jeden maluje, ostatní musí uhádnout co). Nezapomeňte ani na dobré pití. Inspirujte se těmito letními koktejly.