Teakové lehátko

Napsal | 26.8.2014

Vítejte u dalšího článku z cyklu, ve kterém Vás seznamujeme s různými produkty, které naleznou využití v domácnost i na zahradě. Právě pro zahradu je specifické to, že oplývá většinou nábytkem, který je určen právě pro ni – zahradním nábytkem. Jedním z takových kusů nábytku může být i teakové lehátko, o kterém si v následujících řádcích povíme více podrobně.

Lehátko, které si zamilujete

Teakové lehátko je vyrobeno s důrazem na kvalitní zpracování a opravdu dlouhou životnost. Proto také není překvapením informace, že jednou z vlastností teakového lehátka je to, že materiál, ze kterého je vyrobeno, je masivní dřevo, které je vyhledávané hlavně těmi, jenž chtějí kvalitní nábytek. Teak je tropické dřevo, bez kterého by tyto výrobky nemohli existovat. Masivní dřevo je opravdu hodně rozdílné od materiálu, ze kterého jsou zhotoveny produkty, které jsou levnější a dostupnější. Nekvalitní dřevotříska se s masivním dřevem nedá absolutně srovnávat co se kvality i hodnoty materiálu pro výrobu nábytku týká.

Toto lehátko, stejně jako většina teakových výrobků, které naleznete v sortimentu jak různých portálů pro prodej nábytku, tak i v kamenných prodejnách řetězců, má specifický tvar, kterým se liší od ostatních nejen kvalitou zpracování, ale právě také daným vzhledem, který je originální a funkční.

Luxusní vzhled a dlouhá životnost

Lehátko je také možné dát do různých poloh a také je pojízdné, takže není problém si ho dopravit třeba blíže k bazénu anebo kamkoli jinam na své zahradě. I přesto, že se jedná o zahradní nábytek, teakové lehátko se skvěle hodí i do interiérů, kde si chcete také užít takové pohodlí, které lehátko nabízí. Pokud Vám opravdu jde o životnost tohoto lehátka anebo i jiných dalších týkových výrobků, je doporučeno zakoupit si i teakový olej, kterým nábytek minimálně jednou do roka můžete natřít. Dřevo se tím zregeneruje a je připraveno na další zátěž vnějších vlivů.

Věříme, že Vám byl článek o teakových lehátkách nápomocný a pokud Vás napadají nějaké připomínky nebo máte vlastní zkušenosti s tímto produktem, dejte o sobě vědět do komentářů.