Krbová kamna

Napsal | 17.3.2014

Mountfield – to je odborník přes zahradní techniku a specialista na vybrané zboží do domu. Na českém trhu působí již od roku 1991 a za svou dlouhou dobu působnosti si získal mnoho spokojených zákazníků, kteří se rádi vrací do celkem 55 poboček na celém území ČR.

Sortiment zmiňovaného obchodu je velice úzce spojen s právě probíhající zimní sezónou a tak se asi nikdo nebude divit, že slevy na kruhové bazény vystřídala akce na krbová kamna.

Krbová kamna pro rok 2014

Mountfield nabízí hned několik druhů kamen – klasická krbová kamna, krbová kamna s výměníkem, luxusní krbová kamna, či kamna peletová a kachlová.

Akce, slevy, výprodej

Jak asi tušíte, největší slevy zasáhly klasická krbová kamna. Nejlevnější modely lze teď sehnat za cenu začínající na 8 tisících korun. Většina modelů pak spadla o 8-15 000 korun dolu a poměrně kvalitní kamna s vysokou výhřevností a topným výkonem pořídíte již za cenu okolo 15 000 korun.
Poměrně velké slevy zasáhly i kategorii krbových kamen s výměníkem. Tyto kamna mají možnost být napojena na rozvody radiátorů, výměníky vody apod. Slevy dosahují obdobných hodnot, jako u klasických krbových kamen a za slušný model zaplatíte rovněž okolo 15-17 tisíc korun.

Krbová kamna s teplovodním výměníkem

Výhodou krbových kamen s teplotním výměníkem je, že se dají jednoduše do radiátoru a teplem z nich, pak můžete vytápět zbytek Vašeho obydlí. Než se ale rozhodnete kamna instalovat, tak to vše doporučujeme probrat s Vaším topenářem. Kamna jsou dostupná v těchto materiálech – litina, kachle, žula a plech. Podle našich propočtů jsme zjistili, že pokud budete kamny topit během zimy, lze tak ušetřit nádherných 20 % za energie.

Jak sami vidíte, nabídka u Mountfieldu je skutečně pestrá a na Vás je teď jí využít a nepromarnit Než slevy skončí.