Kika nábytek leták – zahradní katalog

Napsal | 12.7.2015

Společnost Kika je na českém trhu již 10 let a neslaví jinak, než s množstvím akcí a slev. O nich se můžete dozvědět právě dostupných akčních letáků a katalogů, jež budou dnešním tématem. Jak často vycházejí, co v nich najdete a kde je můžete dostat? Odpovíme níže.

Akční leták na tento týden

Společnost Kika je jedním z největších prodejců nábytku v ČR a není se tak čemu divit, že její letáky se rozdávají po celé ČR a prakticky do každé domácnosti. Klasický akční leták vychází přibližně jednou za týden a zpravidla má kolem 10 stránek, jež jsou nabité akčním zbožím. Aktuální leták platí od 06. 07. 2015 do 19. 07. 2015 a najdete v něm od každého něco – sedací soupravu Ariva za 16 999 korun, rohový psací stůl za 7 999 korun, či třeba mobilní vířivý bazén za 13 999 korun. Celý leták si můžete rovněž zdarma stáhnout a zobrazit v elektronické podobě.

Zahradní katalog 2015

Kromě klasického letáku ale Kika vydává i speciální katalogy s akční nabídkou na jeden druh konkrétního zboží. V současné době se jedná o zahradní nábytek, který přibližuje právě zahradní katalog. Platný je od 01. 05. 2015 do 31. 08. 2015. Tento katalog nicméně nechodí do schránek a sehnat ho můžete buď na libovolné prodejně Kika, či na internetu na TOMTO odkazu. Stejně jako akční leták, i zahradní katalog je zdarma.

Obsah katalogu

A na co se můžete těšit? Tak třeba obrovskou škálu zahradního nábytku z ratanu. Houpací křesla, sedací soupravy, ale i stoly a taburetky… a to vše za velmi nízké ceny. Samozřejmostí je pak pestrá nabídka lehátek, slunečníků a dokonce i bazénů – zkrátka všeho, co ke správnému létu neodmyslitelně patří. Pakliže neholdujete příliš sluníčku, ale rádi se věnujete sezónním pracím, jistě oceníte velký výběr keramických, plastových i terakotových květináčů.