Polstry na zahradní nábytek – výprodej

Napsal | 21.2.2016

Sháníte kvalitní, ale zároveň levné polstry na zahradní nábytek? Dnešní článek bude přesně v tomto duchu a napovíme, do jakého obchodu můžete případně nahlédnout.

Nakupujte za rozumné ceny

Nejdůležitějším faktorem posezení na vzduchu je pohodlí. Člověk, aby si mohl pořádně odpočinout, se potřebuje cítit dobře. Proto je nejlepší si pořídit na zahradní nábytek polstry. Nejenom že si přivodíte dobrý pocit odpočinkem, ale různými druhy barev potahů, máte možnost krásně sladěného nábytku s příjemnějším nádechem.

Nemůžete však najít ty správné a ne moc finančně náročné polstry? Pojďme se na některé z nich podívat.

Kde nakoupit?

Hledáte poltry za zvýhodněné ceny? Zkuste internetový obchod zahradninabytek-liska.cz, kde máte na výběr z veškerých barev a různě šitých polstrů. Kupříkladu polstr VIKTORIA 1182 nízký. Mimochodem je zrovna v akci za 199 Kč. Jak vypadá? Je lemovaný stuhou a co se týče potahu, jedná se o bavlněnou směsovou tkaninu. Polstr uchytíte pomocí tkaniček a gumy.

Dalším jejich produktem je polstr Brillant 3111 vysoký, který má opravdu nádherný květinový vzor, spíše až d moderního stylu. Za tento produkt zapaltíte, opět v akci, jen 390 Kč. Tento druh potahu je obšívaný a uchytíte ho pomocí nastavitelných rypsů se sponou a tkaničkou.

Další obchody

Jedním obchodem jsme rozhodně neskončili a budeme pokračovat. Na stránkách obchodu vladeko.cz, najdete samozřejmě také mnoho druhů polstrů. Například polstr na lavice a křesla s nízkou opěrkou a vzorkem šedo-růžové kostky. Tento druh polstru je takřka univerzální a velmi pohodlný vzhledem k jeho složení. Zakoupíe ho jen za 249 Kč včetně DPH. Podívejme se tedy k dalšímu obchodu a to na nej-ceny.cz. Ceny v tomto obchodě jsou překvapivě také rozumné a vybrali jsme jeden z jejich produktů a to polstr Doppler BASIC 5901. Je prošívaný a jeho vzorek je na pohled velmi příjemný, hodí se snad ke všemu svou univerzálností. Upevnění funguje pomocí gumy a je v provedení s obšitou stuhou a zakulacenými rohy.