Zahradní altány dřevěné konstrukce

Napsal | 21.3.2016

Příjemné zahradní posezení? Tak přestě toto bude tématem dnešního článku. Přesněji se budeme bavit o zahradních altánech z dřevěné konstrukce. Přece jenom je nejlepší si odpočinout na čerstvém vzduchu a je to jedna z nejlepších možností, kam pozvat své přátele na sešlost a posezení.

Příjemné posezení

Pro zkrášlení zahrady je zahradní dřevěný altán přesně to pravé. Nejenže působí přirozeně, ale jeho cena také není tak vysoká, pokud se nebojíte a chcete opravdu investovat. Tento altánek uvítáte rozhodně v parném či naopak deštivém počasí. Pod altánem je možné grilování nebo zavedení elektřiny pro různé spotřebiče nebo světla. Pokud máte děti nebo vnoučata, určitě Vám budou vděční za případný přístřešek, kde můžete vytvořit i dětský koutek nebo dokonce umístit bazén. S takovýto altánem máte tolik možností a širokých využití.

Kde zahradní altány s dřevěnou konstrukcí najdete?

Především jsou velmi často k dostání na internetových stránkách, ale i v kamenných obchodech, kde si máte možnost altánek prohlédnou i osahat. My se nejdříve podíváme na altány dostupné přes internet.

Nakupujte na internetu

S krásnými dřevěnými zahradními altány se máte možnost seznámit na stránce konrad.cz. Na tomto e-shopu mají široký výběr zdobených i obyčejných altánků. Narazili jsme na jeden altán, který svým obvodem představuje spíše šetiúhledník. Tento altán má průměr 5 m a nejen že je vhodný na zahrádky, ale i pro venkovní školní výuku. To jen v případě, pokud se doplní stůl s lavicemi. Cenově je na vyšší úrovni, jelikož stojí až 33 990 Kč. Pokud však rádi investujete, neměl by to pro Vás být tedy problém.

Jako další se nabízí o trošku skromnější altán. Stojky tohoto altánu jsou vyrobeny ze smrkového řeziva. Změnou oproti předchozí ukázce altánu je ta, že tento má sedlovou střechu a je po stranách pokryt dřevěnými okrasnými mřížkami. Mimo jiné je tu další stránka, která také nabízí velmi úhledné a kvalitní altány vetas.cz. Jedním z představitelů je zde altán Hobby 3x3m se 4 vchody. Jde o altán, který rozhodně zaujme na první pohled. Tento altánek by ve Vaší zahradě zaujal postavení spíše až dominantní. Dřevo je smrkové a sestavení tohoto altánu zvládnete ve 2 lidech. Stojí přiblížně 32 040 Kč a to vzhledem k jeho kvalitě a vizuální kráse.