Zahradní lehátka na opalování

Napsal | 6.11.2016

Letní sezóna je už skoro v plném proudu a lidé si začínají užívat slunečného počasí naplno. Opalování se stává předností a pro tuto činnost jsou důležité i opalovací prostředky, zahradní lehátka a slunečníky. Pojďme se na některé společně podívat.

Hlavně pohodlně

Kdo by neměl rád teplé počasí, studené nápoje a koupání? Konečně můžete odhodit kabáty a džíny, vlézt si do pohodlnějších oděvů, plavek a užívat si slunečních paprsků. První, co většinou každého napadne při vzpomínce na léto, je opálená pokožka. Jenže určitě nechcete ležet jen tak v trávě nebo dokonce na betonu u baráčku. Všechen hmyz po Vás leze, zem  Vás tlačí. To pak nálada na nějaký převalování Vás úplně opustí. Pro tyto případy jsou tu právě zahradní lehátka na opalování a my jsme pro Vás našli pěkné kousky za super ceny.

Zahradní lehátka na opalování

Opalujte se na lehátku

Zahradní lehátka

Narazíte na ně jak v několika kamenných obchodech, tak i na internetu. V tomto počasí je ale výhodnější nakupovat z domova nebo rovnou ze zahrádky. Lehátka se nabízí hned v několika druzích. Nejpopulárnější jsou samozřejmě ty skládací a o nich dnes bude řeč.

Skládací lehátko Gardenay

Zkuste internetové stránky jménem kokiskashop.cz, kde narazíte hne na několik takových druhů a za rozumné ceny. Zkuste třeba Skládací plážové lehátko Gardenay z akátového dřeva. Díky své velkosti ve složeném tvaru (73 cm) ho snadno uložíte a přepravíte a nebude zabírat tolik místa. Koupíte ho za cenu 1922 Kč, tato investice se opravdu vyplatí. Ergonomický design zajišťuje zdravou a pohodlnou pozici. Nábytek z akátového dřeva vydrží celý život.

Designové lehátko Garthen

Dalším z tohoto internetového obchodu Vám představíme lehátko Garthen s jednoduchým designem a v černé barvě. Díky ergonomickému tvarování a komfortní textilii je to pro Vaše tělo jako 7 nebe. A to jen za cenu 1 490 Kč. Taktéž je snadno skladovatelné a v balení naleznete k lehátku i karabinu pro snadné přenášení. Lehátko můžete umístit kamkoliv, na zahrádku, k sauně, na terasu nebo k bazénu. Příjemně si na něm odpočinete a zároveň přispěje k modernímu vzhledu Vašeho obydlí.