Zahradní altány a přístřešky z OBI

Napsal | 3.7.2016

Léto je v plném proudu a s tím i spojené zahradní slavnosti. Sluníčko pálí, zahradní party se rozjíždějí a děti mají před sebou 2 měsíce prázdnin. Kam se schovat před sluncem, kde posedět i při dešti nebo při grilování? Máme pro Vás pohodlné řešení!

Dnes jsme se totiž zaměřili na zahradní altány a přístřešky z obchodu OBI. Pojďme se na ně společně podívat.

Prodejny OBI

Tento obchodní řetězec je velmi populárním už jen pro svůj bohatý výběr zboží a skvělé ceny. V OBI najdete to nejlepší náčiní, ale i dekorativní kousky pro Vaši zahradu či domácnosti. Často mívají na své produkty akce, kdy některé kousky pořídíte za opravdu neuvěřitelné ceny.

Nyní můžete zboží kupovat i přes jejich internetové stránky – http://www.obi.cz/ a vybrat si tak zboží z pohodlí Vašeho domova. Lze dokonce využít i půjčovnu nářadí, takže pokud Vám pro sestavení altánku něco chybí, tak nemusíte zbytečně vydávat tolik peněz. Co rozhodně ještě doporučujeme, je pořízení věrnostní karty, díky které budete mít možnost nakupovat za nižší ceny a  to nejen při slevových akcích.

Nabídky zahradních altánů a přístřešků

Jak už jsme zmínili, v OBI najdete kvalitní produkty vyráběné z těch nejlepších surovin. Kupříkladu takový Zahradní altán Falir za 24 000 Kč.

Falir

Tento druh altánu je ošetřen tlakovou impregnací, čímž je chráněn proti povětrnostním vlivům. Je sestaven z masivního dřeva a součástí balení je i kovový kryt pro zakrytí hřebene.

Ozdobný altán s rozměry 300 cm x 300 cm

Jako další tu je jakýsi jednoduchý ozdobný Altán 300 cm x 300 cm, který je sestaven z ocelového rámu s polyesterovou střechou. Tento altán není vodotěsný a tudíž moc nespoléhejte na nějakou tu grilovačku když začne pršet. Mohli byste taky pořádně zmoknout a z chutného masíčka by nakonec nic nebylo. Během klidných slunečních dnů je ale ideální, protože je velice vzdušný. Váží necelých 17 Kg a akci ho nyní pořídíte za 2 999 Kč, což je vskutku lidová cena!

Přístřešek pro auto

Dalším produktem je pro změnu přístřešek. Jedná se o přístřešek pro jedno auto a jeho průjezdná šířka je 250 cm. Přístřešek je vyroben z hoblovaného jehličnatého dřeva ohráněného dostatečnou impregnací před povětrnostními vlivy. Střecha je z PVC plastu. Je samozřejmě vybaven stabilními vaznými trámy.

Jak se Vám dnešní článek líbil? Pořídili jste si něco? Dejte nám vědět prostřednictvím komentářů :). Děkujeme