Digitální venkovní spínací zásuvka

Napsal | 29.4.2014

Vaše krásná a opečovávaná zahrada je jistě plná různých pomocníků ve formě nářadí či příslušenství. Některé příslušenství jistě vyžaduje elektrické napájení, přičemž se může jednat třeba o rozprašovače vody na Váš trávník (třeba anglický), který potřeba zavlažovat v určitých intervalech pro zachování krásné zeleně a estetický požitek z něj.

Digitální spínací zásuvka pro venkovní použití je nepostradatelným pomocníkem zkušených zahrádkářů. Jedná se o velmi šikovné zařízení, na kterém nastavíte čas a cykly, ve kterých chcete nechat zásuvku zapínat a díky digitální obrazovce nemusíte naslepo tápat nebo hodiny počítat na prstech. Digitální obrazovka na spínací zásuvce je nepopiratelnou výhodou, kterou ocení každý, kdo chce mít kvalitní požitek z dobře odvedené práce automatizovanými prostředky, které si na zahradě instaloval přes elektrické rozvody.

Venkovní použití je dnes samozřejmostí

Digitální spínací zásuvka se stále častěji vyskytuje i v nekrytých prostorech, jako je venkovní stěna zahradních domků nebo jiné možné varianty a to díky tomu, že jsou často opatřeny ochranou proti přímému postříkání vodou nebo tomu, aby se do přístroje dostal nechtění písek. Díky běžnému atributu tohoto produktu, který je výdrž ve stupních stoupající k tropické hranici čtyřiceti stupňů Celsia, ale také výdrž ve stupních klesající k mrazu v mínus deseti stupních Celsia, je venkovní digitální spínací zásuvka opravdu skvělým pomocníkem.

Stačí pouze do zásuvky zapojit spotřebič, který je pro Vás potřebný a zásuvka dokáže dokonce nastavit programy pro různé připojené systémy. Je možné nastavit čas, kdy se třeba zapne či vypne světlo, čerpadlo nebo filtrační zařízení pro Váš bazén.

Doporučujeme

Produktem, se kterým máme vlastní zkušenost a tak Vám tedy můžeme přinést rady, které jsou pro Vás o to kvalitnější a přínosnější, je digitální spínací zásuvka z nabídky obchodního řetězce Mountfield s elektrickým krytím IP44 a s napětím sítě 230/50 V/Hz. Maximální zatížení se rovná 3600W, což je úctyhodná schopnost toho produktu. Tento produkt lze nastavit až na osm různých událostí, díky kterým mohou být spuštěny přístroje, které chcete.