Zahradní nábytek výprodej Jysk

Napsal | 28.9.2014

Široká škála nábytku pro kohokoli a do každého obydlí – to je definice sortimentu společnosti Jysk. V tomto článku se ale zaměříme pouze na konkrétní nábytek, kterým je ten zahradní. Ukážeme Vám, jak výhodně lze zakoupit zahradní nábytek ve výprodeji v Jysku a který zde naleznete.

Z výprodeje Jysk si vyberete!

Toužíte po nové a moderní zahradní sestavě, kterou byste mohli zkrášlit Vaší zahradu a dostat ji na ještě vyšší estetickou úroveň? Není problém – ve výprodeji zahradního nábytku Jysk naleznete přesně to, co hledáte – zahradní sestava LANDSKRONA z borovice a oceli Vás jistě potěší. Tento kvalitní výrobek se skládá ze dvou pohodlných borovicových lavic, které stojí na ocelových nohách, a jednoho borovicového stolu, jenž je podpořen nohama stejného materiálu, jako mají lavice. Sestava ve výprodeji stojí pouhých 1 600, místo dřívějších 2 299,-.

Pokud Vám ale nestačí pouze tato skvělá zahradní sestava, v Jysku je možné zakoupit i futuristicky vyhlížející stůl HOU o velikosti 205cm a 4 židle KOSTA a to s velice výhodnou cenou 17 499,-, kdežto před tímto drtivým výprodejem byste stejné výrobky sehnali za
20 295,-. Ano, čtete správně, až  tak výhodný výprodej se v Jysku právě teď děje.

Vybavte si i balkón

Pokud se ale chystáte vybavit konkrétně balkónové prostory nějaký slušivým zahradním nábytkem, v sortimentu jistě naleznete to pravé a to proto, že se výprodej dotkl i sestav určených právě na balkón. Stůl INDRE o velikosti 58cm s 2 židlemi VISBY bude působit jistě velice elegantním dojmem na jakémkoli balkóně a to za cenu pouhých 1 595,-. Stůl nejenže kvalitně vyhlíží, ale i takový je, není tomu jinak s vysokými židlemi. Rozměry této sestavy jsou tak malé právě proto, aby se vešli i na menší balkóny.

Takhle tedy vypadají nejvýhodnější nabídky zahradního nábytku, které naleznete ve výprodeji Jysk. Doufáme, že si z širokého výběru zlevněného zboží vyberete a věříme, že s ním budete spokojeni. Pokud se chcete dále podělit o zkušenosti se zakoupeným zahradním nábytkem, jistě se neostýchejte zanechat vše v komentářích pod článkem.