Posezónní výprodej Mountfield

Napsal | 1.9.2014

Vítejte u dalšího článku ze série, ve kterém se zaměřujeme na různé výprodeje, které jsou opravdu velice výhodné, a proto o nich stále informujeme. Nyní se budeme konkrétně bavit i o posezónním výprodeji, který začal řetězec Mountfield, jenž má v naší zemi dlouholetou tradici i pro nezpochybnitelnou kvalitu toho, co ve svých obchodech nabízí a čím svůj sortiment stále obohacuje.

Slevy, slevy, slevy!

Mountfield je takovým „expertem“ na slevy. Jeho akční výprodeje jsou velmi častou eventualitou, avšak stále se vyplatí si na ně počkat a využít je ve chvíli, kdy tu znovu je. Slevy mívá nejvíce na sekačky a podobnou techniku, avšak dříve bylo v Mountfieldu velice známe „kolo štěstí“, kde si mohl po nákupu zákazník vytočit slevu na to, co si vybral.

Letošní posezónní výprodej Mountfield bude opravdový „masakr cen“, jelikož sezónní zboží zabírá v Mountfieldu největší počet položek v jeho sortimentu a tak je nasnadě otázka – nebude nakonec ve slevě naprosto vše? Sekačky, řezačky, nářadí i nábytek?

Akce se dotknou mnoha oblíbených produktů

Ať Vás zaujmou slevy na cokoli, co Mountfield nabízí, je také možné si určitou věc vybrat a objednat z internetových stránek, což je o moc pohodlnější způsob, než procházet regály a hledat to, po čem toužíte. Na internetových stránkách Mountfieldu je posezónní výprodej efektivně srovnaný a tak je lehké najít kýženou věc.

Je již známo, že se posezónní výprodeje v Mountfieldu klidně mohou dotknout i cen bazénů, různého nářadí, ale i krmiva pro hospodářskou zvěř. Nicméně, nechme se překvapit, co Béda Trávníček, maskot tohoto řetězce, přichystá za slevy a akce.

Věříme, že Vám článek poskytl informace, které jste hledali a že nyní již víte, jak je to s posezónním výprodejem v Mountfieldu. V případě, že Vás napadají jisté připomínky k tématu, názory na výprodej nebo se chcete podělit o zkušenosti s ním, zanechte prosím vše v komentářích pod článkem.