Bauhaus půjčovna nářadí

Napsal | 13.10.2014

Práce kolem domu nejsou vždy jednoduché na provedení, neboť i když víme, co a jak udělat, často nám na to chybí to správné náčiní. Věděli jste ale, že si můžete za malý poplatek pořídit většinu nářadí, které byste u domu mohli potřebovat? Pokud tedy nehledáte na půjčení jeřáb, máme dnes pro Vás senzační typ na půjčovnu nářadí Bauhaus.

Kde se půjčovny vyskytují?

Jak asi dobře víte, Bauhaus je dlouholetý osvědčený DIY obchod, který se teď navíc začal specializovat právě na půjčování nářadí. Půjčoven je po celé republice zatím poměrně málo, nicméně pokud hledáte vyloženě specializovaný stroj a máte problémy ho najít v lokálních půjčovnách nářadí, určitě se vyplatí si udělat menší zajížďku. 3 půjčovny jsou v Praze, 2 v Brně, jedna v Plzni, Liberci a v Českých Budějovicích.

Princip půjčoven nářadí

A jak to vlastně všechno funguje? Jednoduše – vyberete si stroj/nářadí, které potřebujete. Jako příklad dáme Vibrační pěch VS 1000 od firmy Scheppach. Na stránkách Bauhaus.cz si můžete rozkliknout všechny ceníky a seznamy nářadí, které jsou v určitém místě dostupné (i když opravdu nejaktuálnější stav dostanete až po telefonátu na danou pobočku). Pokud si tedy vyberete kupříkladu tento pěch, v pravém sloupci vidíte, že je nutné složit zálohu 20 000 korun. Firma se tím tak pojišťuje, že ho opravdu vrátíte a tato záloha Vám bude vrácena. Pak už si jen musíte rozmyslet, na jak dlouho vlastně budete pěch potřebovat. Na výběr máte den, víkend, či celý týden. Na upěchování zámkové dlažby kolem domu bude za potřebí spíše víkend, proto zaplatíte 1300 korun. Tato suma už Vám vrácena nebude.

Větší nářadí, jako je třeba právě vibrační pěch, si můžete odvést ve zdarma půjčeném vozíku Bauhaus. Na závěr dodáme, že škála nářadí je skutečně obrovská a půjčit si můžete opravdu prakticky všechno. Ceny jsou srovnatelné s lokálními půjčovnami a zálohy někdy dokonce nižší.

Každopádně přejeme mnoho úspěchů při stavbě!