Baumarkt – leták na tento týden

Napsal | 8.5.2015

Baumax zná asi každý, ale občas se stane, že si ho lidí mylně spojují s Baumarktem. Na první pohled téměř totožná jména však mají úplně jiný vlastnický základ, neboť Baumarkt je jakýmsi zahradním a stavitelským oddělením v populárním řetězce Globus. Po vzoru Baumaxu jsme se rozhodli i dnes zaměřit na prezentaci aktuální nabídky Baumarktu skrze letáky a katalogy. Jak to s nimi je a jak je lze získat? Povíme v dnešním článku.

Baumarkt a Globus na jednom místě

Začneme nejdříve umístěním Baumarktu – ten se nachází prakticky vždy v jedné budově s Globusem, ačkoliv realitou je, že zaujímá prakticky celé křídlo obchodu sám pro sebe. Důležité pro nás, zákazníky je ale fakt, že si můžeme jít v jednom obchodně nakoupit potraviny i stavitelské a zahradní vybavení.

Letáky jedině na týden

Co se týče letáku, na rozdíl od Baumaxu má Baumarkt roznášku svých novin poměrně dobře vyřešenou. Často je to totiž vyřešeno tak, že se leták Baumarktu vkládá do klasického letáku Globusu a vše dostanete domu v „jednom balení“. Z toho možná i logicky vyplývá, že Baumarkt leták se vydává každý týden s týdenní platností. Aktuální číslo je platné od 30.04.2015 do 06.05.2015. Nové číslo vyjde záhy s platností od 07.05.2015 do 13.05.2015. Bohužel, větší katalogy nejsou k dispozici.

Jak můžu leták získat?

Všechny letáky pak můžete získat právě buď ze své schránky, nebo na pobočkách Globus. Alternativou jsou ještě internetové servery, které shromažďují letáky a kopírují je na své stránky. Příkladem budiž akcniletaky.com. Zde si stačí z pravého menu vybrat „Baumarkt“ a zobrazit si můžete aktuální i již archivní letáky.

Aktuální nabídka

A na co se v tom aktuálním čísle můžete těšit? Výrazné zvýhodnění slev zažili třeba zahradní i domácí květiny, včetně hnojiv, travních směsí a mulčovacích kůr. Potěší i akce na zahradní techniku, nebo na různé sady nářadí.