Ochranná barva na dřevo Lazurol

Napsal | 10.10.2015

Máte nový venkovní nábytek ze dřeva nebo nově postavenou pergolu či roubenku a nechcete, aby se povrch dřeva nějakým způsobem poškodil? Zde máme právě pro Vás připravený článek o ochranné barvě na dřevo pod produktovým názvem Lazurol.

Co je to Lazurol?

Stále se stává, že nakoupíte nový dřevěný nábytek, který není správně ošetřen nebo si jej sami zhotovíte a dřevo se rychle opotřebuje, vyschne či navlhne a ztratí jak své kouzlo tak i svou hodnotu. Pro to Vám představujeme impregnaci na dřevo od Lazurol.

Jedná se o ochranný nátěr na dřevo, díky kterému je pak dřevo imunní vůči mrazu, vlhku ale i povětrnostním podmínkám a slunci. Přípravky od Lazurolu jsou vychváleny jako jedny z nejlepších pro svou bezchybnou impregnaci na šetrné bázi, která má skvělé výsledky i po několika letech od prvního nátěru.

Jak správně Lazurol využít ?

Tací, kteří si zakládají na tom, aby jejich zahradní nábytek či chatička vypadaly co nejlépe a bezpečně, mají štěstí, že mohou využít takovýto impregnační přípravek na všechny typy dřeva. Dřevo je kolikrát napadáno různými plísněmi či dřevokazným hmyzem a my nevíme, jak přesně těmto nezmarům předcházet nebo jak je později zneškodnit.

Přípravek se nanáší štěcem a lehce se jím potírá čistý a suchý dřevěný povrch. Je možností si vybrat, jestli chcete nátěr bezbarvý nebo naopak si přejete oživit nějakým barevným tónem. Vaše dřevo bude chráněno a ušetříte mnoho peněz za nový nábytek či nový materiál.

Další výrobky od Lazurol

Naše řádky jsou sice vyplněny jen tím, co se týká ochranných nátěrů, ale to není jediný přípravek této značky. Máme na mysli například podkladové nátěry dřeva, syntetické laky či také lak pro ošetření lodního povrchu.

Jednoduše – není nic, s čím by si přípravky na dřevo od Lazurolu neporadily.

Věříme, že Vás tento článek o ochranné barvě na dřevo Lazurol zujal a přistrčil Vás k zamyšlení, jak se dobře starat o dřevěné povrchy.