Nábytek zdarma – Stačí si pro něj jen dojet

Napsal | 13.8.2014

Čtete nadpis článku a nevěřícně kroutíte hlavou? Říkáte si – to snad ani není možné. Zase si ze mě střílí, ale věřte nebo ne je to tak. Čtěte dále a dozvíte se víc

Nábytek stejně jako elektronika či oblečení je v dnešní době spotřebním zbožím. Je nutnost, abychom nějaký doma měli a jsme zvyklí ho každých 5 až 10 let obměňovat. Nákup nábytku dramatický neovlivní ani takový strašák jako je finanční krize. Prostě a jednoduše – vybavení do domácnosti se musí kupovat za každé situace. Není ale již nutné, aby jste za to vyplázli hotový majland. Ukážeme Vám jak lze za nábytek hodně ušetřit – více zde, ale v tomto článku se posuneme ještě dál. Pokusíme se ho totiž získat úplně zdarma!

Bazoš nábytek daruji za odvoz

Nezbytnost co k získání je potřeba, tak musíte navštívit portál www.bazos.cz. Jedná se o největší Bazar v Česku a směle konkuruje konkurenčnímu aukčnímu portálu – Aukru. Bazoš funguje jako klasický bazar. Navštívíte jeho stránky, vytvoříte inzerát, popíšete produkt, stanovíte cenu a vystavíte ho. Poté čekáte, zda se Vám někdo ozve.

Právě v oné ceně je zakopaný pes. Můžete totiž inzerovanou věc prodat klasicky za peníze a nebo jí dát zdarma – stačí aby si pro ní zájemce přijel. Vy se tak zbavíte nepotřebné věci, někomu uděláte radost, jelikož to nabízíte zdarma.

Získáváme věci zdarma

Na začátku článku jsme Vám slíbili, že Vám pomůžeme získat skvělý nábytek zdarma. Tak jdeme na to. Jste na hlavní stránce bazoše a teď upřete svůj zrak nahoru na vyhledávací lištu. Napište do ní heslo – „Daruji za odvoz“, vyberte kategorii, zadejte vaše PSČ a zvolte vzdálenost od Vašeho bydliště – doporučujeme Max 125 km, aby se Vám vůbec vyplatilo pro zboží zajíždět.

Tak co je to celkem snadné ne? Hlavně díky tomuto procesu můžete ušetřit až desítky tisíc korun, stejně jako jsme ušetřili my. Doufám, že jsme Vám pomohli a budeme se těšit u dalšího článku.