Mountfield akce katalog zahradní 2015

Napsal | 4.3.2015

Mountfield je jedna z nejzavedenějších firem v ČR. Populární zahrádkářský magazín Receptář, který nechává své čtenáře vybírat v anketě o nejlepší zahrádkářský obchod, vyhrál Mountfield v roce 2015 už pošesté. Se zmíněným novým rokem přichází na trh další várka nových produktů a my jsme samozřejmě připraveni Vás o nich informovat. Je na to ale připraven i Mountfield? A jak je to s novým zahradním katalogem 2015?

Jak je to s katalogem 2015?

Mountfield je podle všeho 5. nejlepší firma v České Republice a jeho kolo štěstí zaznamenává obrovský úspěch rok co rok. Nicméně když se rok s rokem sejde a na řadu přicházejí nové výrobky, nový katalog ne a ne přijít. Abychom to tedy uvedli na pravou míru – Mountfield zahradní katalog 2015 dosud neuvedl a to máme do jara doslova pár dní. Jeho přední konkurenti jsou na tom o něco lépe a katalog již uvedli, nebo ho minimálně připravují. Jak je to s přípravami u Mountfieldu nám bohužel není známo.

Akční leták

Z tohoto důvodu zde platí nutnost obrátit se na akční letáky, které udávají vždy aktuální nabídku zlevněného zboží. Ne všude ho ale dostanete do Vašich schránek a tak je lepší se dostavit na pobočku a leták si vzít, nebo rovnou projít celé obchodní místo a podívat se na vlastní oči. My jsme si pro Vás připravili malý výčet toho, na co se budete moci letos těšit.

Na co se těšit v roce 2015?

Se začátkem jara přijdou na řadu i sezónní práce, čili velkou oblevu zažijí ceny i samotná nabídka zahradního nábytku i příslušenství. Hrábě, motyky, kolečka atd. Samozřejmostí je pak i nástup pravidelného sekání zahrady – Mountfield a jeho servisní střediska jsou už připravena na jarní prohlídku Vašich zahradních sekaček. A pokud už je model zastaralý, určitě si vyberete i z pestré nabídky elektrických i benzínových travních sekaček. Koncem jara pak přijdou na řadu i bazény a to celé podtrhne i kolo štěstí!