Kaufland leták příští týden

Napsal | 28.9.2014

Zajímá Vás, co nabídne Kaufland? Rádi byste se připravili na bezvadné slevy, které Kaufland občas zavádí? Potěšíme Vás –  v tomto článku se dozvíte právě onu nabídku, kterou naleznete v letáku tohoto řetězce na příští týden! Kaufland pro Vás chystá opravdu skvělé nabídky, jelikož tato společnost slaví 15. narozeniny – s tím tedy přichází i narozeninové slevy pro Vás, věrné zákazníky.

Sortiment, ve kterém si každý najde své

Ať už jste školák, dospělý či již v důchodu, v Kauflandu si vybere každá z těchto společenských sfér. V příštím týdnu bude v sortimentu k nalezení například čokoláda Orion se slevou 49 procent a s úžasnou cenou celých 12,90,-! Nesmíme ani zapomenout na naše tradiční české pivo Pilsner Urquell. Malá basa tohoto lahvového piva  je nyní k dostání za 155,-, což je sleva 17 procent oproti stále ceně! Velké slevy se dočkal i přípravek na mytí nádobí Pur, která ve slevě, která činí 45 procent stojí 37,90,- – byla by škoda takovou nabídku propásnout, již se nemusí opakovat.

Masné výrobky za skvělou cenu!

Velké slevy se dotkly i řeznictví, na které v obchodech Kaufland můžete narazit. Důvod je pro to jednoduchý – i řeznictví Kaufland slaví své narozeniny, tentokrát páté. Proto vepřová kýta stojí pouze 129,- a hovězí přední s kostí, ze kterého si můžete uvařit lahodný hovězí vývar, je za 119,-. I uzeniny, jakými jsou párky, klobásy a jiné pochutiny, mají daleko výhodnější cenu, než běžně. Debrecínské párky stojí po slevě 28 procent 9,90,-, trvanlivý salám Herkules je za 13,50,- po slevě 38 procent, bůčkový závin naleznete za cenu 8,90,- při slevě 48 procent.

Podzimní nabídka také zahrnuje sortiment slušivého oblečení pro každého. Například dámský svetr lze zakoupit za 199,-, pánská košile stojí 249,- a kojenecké ponožky, které jsou prodávány po dvou párech, stojí 89,90,-.

V letáku Kaufland ovšem naleznete i další výhodné nabídky, my jsme Vám nyní ukázali ty nejvýhodnější. Věříme, že si i Vy z širokého sortimentu, který bude v nabídce příští týden, vyberete.