Oplocení pro náročné

Napsal | 2.7.2018

Betonové ploty jsou výbornou variantou moderního oplocení, které se pyšní nejen svým dominantním designem, ale rovněž řadou praktických výhod. Jsou vyráběny z kvalitního betonového materiálu, který je pevný a stabilní. Díky tomuto materiálu je plot odolný vůči silnému větru, dešti, záření slunce i ledovému mrazu. Nevyžaduje ani žádnou speciální údržbu a i přesto má velmi dlouhou životnost oproti jiným typům oplocení. Výška plotu je variabilní a záleží pouze na vás, jestli chcete mít kontakt s okolím nebo toužíte po maximálním soukromí. Betonový plot může dosahovat výšky téměř dva a půl metru. Maximální výška plotu vám zároveň zajistí i dostatek bezpečí.

Pro ty, jimž záleží na designu

Má-li váš nový plot plnit funkci především dekorativní, zvolte například pouze jeden betonový panel a zbývající proložte dřevěnými příčkami. Jsou velmi vkusným přírodním prvkem, který bude dokonale ladit s vaším domem i zahradou. Samotné betonové desky můžete oživit výběrem několika faktorů. První z nich je odstín plotu. Pokud vám nevyhovuje betonová šedá, zvolte jiný odstín z nabídky, případně se nemusíte bát natřít plot fasádní barvou podle vaší chuti. Dále můžete uvažovat nad dekorem plotu, který může být jednostranný nebo oboustranný. Oblíbenými dekory jsou buclatá nebo ostrá cihla či štípaný nebo skládaný kámen.

Betonové ploty - Kulkabex s.r.o

Betonové ploty – Kulkabex s.r.o

Velmi originálním se betonový plotstane s volbou zakončení plotu. Zvolit můžete standardní rovný panel nebo zaoblený s ozdobnou mřížkou. Zakončení dodá vašemu betonovému plotu dekorativní moderní design. Co se týká montáže, spolehněte se na profesionální firmu, která má v tomto oboru zkušenosti. Betonoveploty.netjsou vám k službám se svými zkušenými montážníky. Nejtěžší částí montáže plotu je první fáze, kdy je potřeba ve stejné vzdálenosti odměřit a vyhloubit výkopy, do kterých jsou následně vsunuty a upevněny betonové sloupky. Mezi sloupky jsou vloženy betonové panely a plot je na světě. Nyní nic nechybí vašemu bezpečnému bydlení.