IKEA katalog 2015 od 21. 08.

Napsal | 22.6.2015

IKEA, jeden z největších nábytkářských koncernů na celém světě, asi není nutné nějak více představovat. Co už ale tak „průhledné“ a známé není, jsou katalogy. Jejich množství a obsah se velmi často mění a tak je mnohdy obtížné se mezi nimi orientovat. My za Vás tuto situaci neustále sledujeme a dnes Vám ukážeme, jaké katalogy jsou aktuální, kde je můžete dostat a jak je to vlastně s platností.

Velký katalog + malí kolegové

Celá věc se má tak, že IKEA vydává celý rok několik menších katalogů, které jsou zpravidla diverzifikovány na určitý druh sortimentu. Tyto katalogy jsou funkční sami o sobě a často obsahují nižší (akční) cenu oproti klasickému katalogu, jež vychází zhruba co půl rok. Ten má zas za úkol do sebe shrnout co největší škálu obecného sortimentu a de facto by měl obsahovat pro každého něco. Reálné ceny výrobků se pak mohou během roku jen snížit, nikdy ne zvýšit.

Kuchyně, Koupelny

Jako příklad malých katalogů/letáků uvedeme katalog Kuchyně 2015, který se letos zaměřuje zejména na individualitu každého jedince a jeho potřeb pro vytvoření kuchyně na míru. Na kvalitu, moderní i klasický design a samozřejmě bezchybnou funkčnost hledí katalog Koupelny 2015. Všechny dostupné publikace pak naleznete ZDE.

IKEA katalog 2015

Velkým bratrem je pak IKEA katalog 2015, který si můžete v elektronické podobě zobrazit ZDE. Jak už jsme uvedli výše, nabídne vždycky něco od každého a navíc přidá i nějakou tu radu, nebo designový lomeno funkční postřeh.

IKEA katalog 2015 od 21.08.

Stále častěji se nám množí požadavky na nový IKEA katalog 2015 s platností od 21. 08., nicméně ten je ještě stále nedostupný a tak nejsme schopní Vám ho poskytnout. Stejně marná situace platí i u informace, kdy vlastně bude katalog dostupný – my si odhadujeme tvrdit, že nový katalog by mohl být venku začátkem srpna. Každopádně jakmile se tak stane, budeme Vás o tom ihned informovat na našich stránkách.