Zahradní grily domácí výroby zděné

Napsal | 13.8.2014

Vítejte u dalšího článku z cyklu o výrobcích, které naleznou své využití na zahradě, v domácnosti či při trávení volného času kdekoli. Právě zahrada potřebuje určité věci k tomu, aby mohla být považována za zahradu skvělou. Tím může být třeba bazén, zahradní nábytek, nicméně, neobejdete se jistě bez zahradního grilu. V tomto článku si něco řekneme o zděných grilech na zahradu domácí výroby, což je jistě obdivuhodný kutilský kousek.

K zahradě gril patří

Zahradní gril patří mezi stálice produktů, které si zahrádkáři nejvíce pořizují, jelikož správná zahrada alespoň jeden takový musí mít – jen těžko si někdo dokáže představit skvěle strávené odpoledne na zahrádce bez toho, aby si mohl opéct naložené maso či nějakou klobásu na ohni v grilu a pochutnal si. Proč ale vybírat pouze z toho, co Vám z letáků nabízí různé obchodní řetězce anebo co je v sortimentu různých portálů se zahradními potřebami?

Vyrobte si vlastní zděný gril!

Zděný zahradní gril si můžete sami vyrobit i Vy! Věřím, že na první pohled si každý představí složitou zednickou práci, avšak k vytvoření tohoto grilu je potřeba pouze průměrná zručnost člověka, který není v manuálních věcech žádným nováčkem. Pokud Vám není tedy nějakou neznámou slova jako malta či cihly, jistě se podaří i Vám vytvořit si funkční gril, který Vám přinese mnoho skvělých chvil ať už různého pečení anebo i uzení.

Jak již bylo řečeno – potřeba je pouze malta, cihly a zručnost. Klasických způsobem jako, kdybyste chtěli stavět zeď, uděláte základ. Poté jen tvarujete do podoby grilu, který si představujete. Podle fantazie si můžete jistě vytvořit i menší komín nad grilem, kudy by proudil kouř, který by udil různé uzeniny.

Věříme, že nyní je Vám již známé to, jak skvěle se dají domácí zahradní zděné grily využít a že si takový můžete vytvořit i Vy. Pokud s tím již máte zkušenosti, podělte se s námi do komentářů pod článkem.