Zahradní relaxační polohovací lehátka

Napsal | 9.6.2015

Léto se již nezadržitelně blíží a s ním i letní koupací sezóna, dlouhá odpoledne u bazénu a opalování a relaxace na zahradě. Abyste si léto užili co možná nejlépe, je třeba zvolit i správný zahradní nábytek – proto jsme se dnes zaměřili právě na zahradní relaxační polohovací lehátka.

Cena je základ

Zahradní relaxační lehátka jsou z toho druhu sortimentu, kde se dá kus pořídit za 10 000 Kč, ale i za 300 Kč, přičemž kvalita pak zpravidla své ceně i odpovídá. Pokud tedy nechcete kupovat luxusní zahradní polohovací lehátko za horentní sumu a hraje pro Vás prim spíše poměr kvalita / cena, máme dnes pro Vás několik horkých tipů.

Klasika od Avenberg

Jako první jsme vybrali Relaxační polohovatelné lehátko Avenberg Acapulco. Jedná se o klasický elegantní model, který můžete často vidět na plážích v zahraničních letoviscích. Má celokovovou konstrukci z hliníku a výplň z prodyšné síťované látky – skvěle se tak hodí k bazénu, neboť na lehátko si můžete v pohodlí lehnout bezprostředně po tom, co vylezete z bazénu, aniž byste čalounění poškodili. Akční cena činí 1499 Kč.

Všestranný model De Luxe

Poněkud luxusnější alternativou by mohlo být relaxační lehátko De Luxe. Opět se jedná o celokovový hliníkový model, který potěší svým ergonomickým tvarem, praktickými opěrkami rukou, látkovým podhlavníkem, či třeba držákem na nápoje. I zde je samozřejmostí polohovatelnost a prodyšný materiál látky, jež obstojí i u bazénu. A cena? 2490 Kč.

Opalovací alternativa Angela

Jako alternativu vyšší cenové kategorii bychom mohli zmínit ještě třeba lehátko Angela, jež je vhodné zejména pro ty, jež holdují rovnoměrnému opalování. Specifikace se pak příliš neliší od jeho konkurenta výše, a to ani co se týče ceny, která činí přijatelných 2690 Kč.