Nejlevnější podsedáky na zahradní nábytek

Napsal | 2.8.2015

Léto už se přehouplo do své druhé poloviny a většina obchodů tak zahájila své pravidelné letní výprodeje. Do akce se tak dostává zboží, jako jsou letní houpačky, bazény, oblečení atd. My jsme se tentokrát zaměřili na doplňky k zahradnímu nábytku – a právě dnes Vám ukážeme ty nejlevnější podsedáky na zahradní nábytek. Kde je můžete koupit a za kolik?

Využijte letních výprodejů!

Díky letním výprodejům se v současné době dají jindy drahé podsedáky pořídit opravdu levně. Za nejlevnější kusy necháte mnohdy i méně jak 30 Kč! My jsme pro Vás na internetu vybrali několik zástupců.

Superlevnézboží.cz nabídne osvědčenou klasiku

Jako první jsme vybrali server Superlevnezbozi.cz, kde právě nyní probíhá akce na sedáky snad všech myslitelných barev, velikostí a materiálů. Vlajkovou lodí levných sedáků je potom prošívaný sedák o rozměrech 40 x 40cm. Vhodný je tak prakticky na jakoukoliv židli zahradního nábytku. Šířka činí 7 cm a vyplněn je foukaným polyuretanem, což zaručuje i delší pohodlné sezení. K dispozici je pak více než 15 barev a vzorů. No a cena? Pouhých 50 Kč!

Polstry na lavice a křesla na Kulhánek-nábytek.cz

Pokud disponujete sadou zahradního nábytku, možná hledáte polstrování i na zahradní lavice, případně křesla a další „atypické“ tvary. Samozřejmě i pro Vás máme řešení. V tomto případě se vyplatí navštívit server Kulhanek-nabytek.cz. I zde probíhá letní výprodej – tak třeba podsedák na 3-místnou zahradní lavici od renomovaného výrobce Doppler o rozměrech 150 x 45 x 6cm si můžete koupit už za 499 Kč. K dostání je však až po předchozí objednávce (zpravidla tedy do týdne).

Pro zahradní křesla pak nejlépe poslouží polstr BASIC, o rozměrech 117 x 48 x 5cm. Model se zároveň skládá jak z podsedáku, tak i z opěráku. Jeho akční cena činí 299 Kč. Tento model je pak k dostání ihned!