Sekačky na trávu

Napsal | 17.3.2014

Firma Mountfield je specialistou na zahradní techniku, bazény a nábytek. Neustále testuje nové modely a podílí se na jejich vývoji. Proto zde můžete najít výhradně prověřené zboží nejvyšší kvality. Zákazníkům je nabídnuta také přeprava zakoupené techniky přímo k Vám domů, stavba bazénu, výkup starých strojů nebo nákup na splátky.

Zahradní sekačky – modely 2014/2015

Zahradní sekačky jsou nezbytným pomocníkem pro Váš trávník. V současné době je často kladen důraz na pohodlí obsluhy, jednoduchou ovladatelnost a design stroje, na což firma Mountfield klade důraz. V roce 2013/2014 nabízí sekačky robotické, vřetenové, bubnové i strunové. Některé z nich jsou s pojezdem nebo možností mulčování. Jejich obsluha je velmi jednoduchá, jelikož obsahují řadu chytrých funkcí, jako například nastavení výšky sečení, výšky madla, nebo ergonomické spínače. Každá z motorových sekaček funguje na pohon světových výrobců, a tudíž není velkým oříškem při startování. Všechny jsou použitelné k sekání nízkého i vysokého trávníku.

Benzinové sekačky s pojezdem v akci

Chcete doporučit jedno jedinou sekačku s pojezdem, jenž je dle našeho názoru absolutní špičkou ve svém oboru? Pokud ano tak se bychom Vám doporučovali tento mode: XS 55 MBS 4S. Pro bližší informace a zakoupení, se podívejte sem.

Bubnové

Bubnové sekačky patří mezi ty nejsilnější, co se prodávají. Motory do nich dodávají takové firmy jako je třeba Honda. Snad každá nabízená sekačka má vlastní pojezd – sami o sobě jsou dost těžké a nikomu bychom nepřáli, aby je musel někde tlačit. Díky robustním kolům, si poradí skoro s každým terénem a vyjedou jakýkoliv kopec. Za pomoci 4 ostrých nožů si pak sekačka poradí s jakýkoliv travním porostem. Naváděcí kryty se pak postarají o to, aby se tráva správně k nožům dostala a nikde se nezamotala. Díky důmyslnému systému tak není problém posekat ani trávu vysokou 150 centimetrů.

U takto drahých strojů je také bezpečnost na prvním místě. Stroj stačí jednoduše vypnout pomocí páčky a speciální doběhová brzda zastavíme okamžitě nože, aby nedošlo k nějakému zranění. Navíc velkou výhodou je, že s bubnovou sekačkou můžete sekat jak vy, vaše manželka či malá ratolest. Bubnové sekačky z Mountfieldu totiž mají nastavitelná řidítka. Celá sekačka je navíc velice skladná a tak při převozu jinak Vám v autě nezabere tolik místa.

Robotické

Pokrok v zahradnictví v posledních několika letech představují sekačky robotické. K nim není potřeba lidského zásahu, můžete tedy jednoduše odpočívat a nechat tento stroj pracovat za Vás.