Maxgarden slevy na zahradní nábytek

Napsal | 30.1.2016

Je to tu! Další lákavé slevy! Především se jedná o obchod Maxgarden, kdy už z názvu vyplývá, že se jedná o zahradu. My se ale zaměříme na její část a tou je zahradní nábytek. Jaké kousky představuje, to Vám vše prozradíme.

Maxgarden

Jedná se o velmi populární internetový obchod, kde naleznete zboží jak pro zahradu tak i pro dům. Vše jako je zahradní technika, nářadí do dílny, bazény a mnoho dalších. Garantují vysokou kvalitu a velmi rozumné ceny. U tohoto obchodu se můžee těšit z častých výprodejů a slev. Obchod v kamenném provedení sotva někde najdete. Spíše si zajděte na stránky Maxgarden.cz. Přímým distributorem obchodu je společnost Avenberg.

Slevy na zahradní nábytek!

Co v katalozích Maxgardenu určitě najdete, tak zahradní techniku, ale slevy se týkají nejvíce právě zahradního nábytku. Narazili jsme opravdu na krsné kousky, které obchod nabízí. Kupříkladu luxusní polohovatelné lehátko v šedé barvě, koupíte z ceny 1 600 Kč poze za 700 Kč. Je složena z lehké ALU konstrukce s moderními prvky a opravdu krásně ozdobí Vaši zahradu či verandu. Aby lehátko nebylo na zahradě samotné, je zapotřebí k němu vybrat i nábytek další. A to právě set zahradního nábytku. Skládá se že 4 křesel, stolku a slunečníku. Kontrukce je ve stříbrném provedení. Sleva je tu opět orpavdu vysoká a zlevnilo se až o 3 000 Kč. Jako další tu nabízí zahradní nábytek spíše z přírodního materiálu, který se možná hodí ke staší chaloupce nebo ke srubu v přírodě. Skládá se ze dvou lavic s područkami, ze dvou křesel a dřevěného obdélníkového stolu. Tento nábytek je vyhotoven z tvrdého a velmi exotického dřeva Meranti. Jedná se o velmi trvanlivé dřevo, které se jen tak hned nepoškodí. Je zapotřebí se o něj však starat. Je zlevněna téměř o polovinu své předchozí ceny, tudíž z 10 000 Kč na 5 000 Kč.