OBI týdny okamžitých slev

Napsal | 3.5.2015

OBI je jedním z nejznámějších hobby marketů u nás a jsme si téměř jisti, že ho není třeba nikterak představovat. Co už ale možná nevíte, je skutečnost, že OBI si pro nás, věrné zákazníky, připravilo velké množství akcí a slev, které se projeví v nadcházejícím období. O jaké slevy se jedná a jak na ně můžete dosáhnout? Dozvíte se o pár řádků níže.

Týdny okamžitých slev!

Velmi populární akcí jsou „Týdny okamžitých slev“. Princip je jednoduchý – na oficiálních stránkách OBI si vytisknete kupon, který se Vám hodí nejvíce, a po nákupu ho předložíte na pokladně. Následně Vám bude strženo určité procento z celkové ceny nákupu. Jako příklad můžeme uvést Den bez DPH v OBI, Staré za nové, nebo třeba 5+1 zdarma na zeminu, mulčovací kůru a okrasný štěrk. Všechny aktuální kupóny najdete ZDE, nebo v letácích. Akce pak platí zpravidla jeden týden v měsíci, a pokud chcete slevové kupony uplatnit, je třeba si pospíšit.

Sbírejte body do slevového sešitu!

Co se dlouhodobějších akcí týče, právě teď probíhá akce „Slevový sešit OBI“. Jeho princip je rovněž velice jednoduchý. V každé prodejně OBI si můžete vyzvednout hrací kartu, na níž budete po každém nákupu lepit své body. 1 bod získáte za nákup nad 100 Kč. Pro představu, pokud uděláte nákup za 1561 Kč, obdržíte 15 bodů. Slevový sešit má pak své jednotlivé úrovně.

1. úroveň = za 10 bodů obdržíte prémiový dárek OBI
2. úroveň = za 20 bodů získáte 7% slevu na další nákup v OBI
3. úroveň = za 40 bodů získáte 10% slevu na další nákup v OBI
4. úroveň = za 80 bodů získáte 15% slevu na další nákup v OBI

Pakliže si vyberete jednotlivou slevu, musíte celou hrací kartičku odevzdat na pokladně a začít hrát znovu. Podrobné podmínky soutěže naleznete na stránkách společnosti.