Bazény Albixon

Napsal | 20.4.2015

Za okny už definitivně vládne jaro a lidé se už pomalu, ale jistě těší na letní měsíce a chvilky strávené u vody. Co ale dělat, když nechci za vodou cestovat, ale chci jí mít doma? Samozřejmě – pořídit si bazén. Od jaké firmy si ho ale nechat zhotovit? A kolik vlastně bude stát? Po přečtení dnešního článku budete mít možná jasno. Nebo ne?

Bazény Albixon – nákup

Bazény Albixon jsou jedničkou na českém trhu, co se týče stavby, dodávky a montáže zapuštěných i nadzemních bazénů. Jejich nabídka je poměrně pestrá, a pokud chcete zainvestovat do bazénu, určitě si zde vyberete. Využít k tomu můžete oficiální e-shop, kde najdete kromě bazénů i důležité příslušenství, jako je bazénová chemie, krycí plachty apod.

Fotogalerie

Fotogalerie bazénů Albixon bohužel nikde dostupná není – tedy jako celek. Nicméně pokud hledáte konkrétní druh bazénu, můžete si nechat zobrazit u jednotlivých modelů fotky a ilustrace. Získáte tak přibližnou představu, jak bazén bude ve výsledku vypadat, či jak se vzhledově hodí do konkrétního prostředí. Vždy je ale nutné počítat s tím, že ve finále bude Váš bazén de facto jedinečný a obrázky a fotogalerie je tu od toho, aby Vás navnadila…

Ceny bazénů

Co se týče ceny, každý bazén má samozřejmě svou cenu uvedenou na stránkách, které jsme zmínili výše. Nicméně pokud si myslíte, že tato částka je zcela konečná, musíme Vás zklamat. Praxe dnešních i bývalých zákazníků hovoří o tom, že pokud si necháte vypracovat celý projekt na bazén se vším všudy (doprava bazénu, montáž, výkop a následné vylití betonem, elektroinstalace atd.), cena se může i z několika-násobit.

Zkušenosti

Co se týče samotné firmy Albixon, reference bývalých zákazníků jsou velmi různorodé. Někdo si jejich služby nemůže vynachválit, jiní zase hovoří o nemorálních praktikách firmy a přemrštěných cenách. Tak či onak je Albixon jedničkou na českém trhu… Obrázek si můžete objektivně udělat sami.