Zahradní technika Pardubice

Napsal | 23.1.2014

Ne vždy se vyplatí vše kupovat. Občas je lepší si některé věci půjčit, pokud je potřebujete pouze na jednorázové úkony. Pokud potřebujete nějakou techniku na práci na zahradě, tak existují speciální půjčovny zahradní techniky. Pokud jste z Pardubic, tak jsme pro Vás pár půjčoven našli a rozebrali zde nabízí.

Sortiment půjčovny OBI či Baumax

Půjčovna nabízí půjčení nářadí všeho možného druhu- od aku vrtaček, po bourací kladiva všech možných i nemožných velikostí. Dále zde nalezneme stavební techniku- např. brusky, odvlhčovače, lasery- a zahradní techniku. Zapůjčení zahradní techniky umožňuje lidem nekupovat si velmi drahou techniku, jako jsou zahradní válce nebo zemní benzínové vrtáky, kterou by využili pouze párkrát za poměrně mnoho let, když ji zrovna potřebují. Podobné zapůjčování techniky začalo před pár lety provozovat kvůli vysokému zájmu lidí např. OBI nebo Baumax.

Sortiment je velmi široký – zahrnuje okolo 100 druhů zařízení. Zapůjčení zahradní techniky, ale i ostatních komodit, je velmi levné – za jeden týden zaplatíte maximálně 500 Kč za nejdražší položku. Půjčovna dále poskytuje opravy drobnějšího elektrického zařízení a zahradní techniky.

AKIS stavební stroje

Další firmou jenž nabízí k pronájmu nejrůznější stroje je firma AKIS. Společnost již funguje přes 20 let a z malého start upu, který vznikal v garáži se z ní stala jedna z největších firem v regionu. Specializuje se na půjčovaní, prodej a servis zahradní techniky. Nás dneska bude zajímat hlavně co se dá u firmy půjčit, takže pojďme se na to podívat.

Firma nabízí nářadí, stroje pro stavební mechanizaci a zahradní techniku. Nás dneska zajímá zahradní technika. K zápůjčce jsou tedy dostupné – pily, křovinořezy, sekačky, kultivátory, válce, vrtáky a spousta dalších věcích. Výše platby za zápůjčku se odvíjí od doby, po jakou budete daný přístroj míst. Jedna cenová hladina je u zápůjčky do 4 hodin, druhá od 1 – 7 dnů a poslední je od týdne a více.

Kompletní ceník naleznete zde.

Tak doufáme, že si alespoň u jednoho z nabízených subjektů vyberete a budete s výběrem spokojeni. Pokud máte nějaké dotazy neváhejte se na nás obrátit v komentářích, pokud budeme moc rádi Vám odpovíme.