Hrablo na sníh Fiskars

Napsal | 3.1.2015

Znáte to – první náznak toho, že začne opět po roce sněžit a vy se neradujete, naopak si zavzpomínáte na to, jak bylo minulý rok namáhavé sníh neustále odklízet. Sníh se zkrátka stále hromadí a proto to chce najít nejefektivnější a zároveň cenově dostupný nástroj k jeho odklízení.

Pro společnost Fiskars toto není žádný problém, protože přišla s řešením – jejich hrabla na sníh jsou opravdu skvělá a to právě díky bezvadným vlastnostem, které si představíme v následujících řádcích tohoto článku.

Konec přehnané námahy!

Nyní Vás seznámíme s unikátním hrablem na sníh Fiskars, přesněji 143060, které se od ostatních nástrojů na odklízení sněhu podstatně liší. Chce vědět čím? Především tím, že jeho váha je pouhých 1600 gramů a to ani o gram více! Díky tomu, že je jeho hmotnost tak nízká, bude zdlouhavé uklízení sněhu daleko méně namáhavou aktivitou, než tomu bylo doposud. Po zakoupení jistě nebudete zpětně litovat utracených peněz, protože nejen, že nebudete po práci s nástrojem tolik unavení, ale navíc Vám vydrží opravdu dlouho díky jeho vysoké jakosti.

Kvalita především!

Celý nástroj je vyroben opravdu precizně a z kvalitních materiálů. Hliníková násada je uprostřed opatřena plastovým potahem, tím pádem se vám nástroj bude i lépe držet a stává se také poměrně odolným vůči tomu, aby Vám tvořil nepříjemné mozoly. Materiál je tedy vybrán tak, aby bylo hrablo právě tak lehké, aby Vaše záda při odklízení netrpěla tolik, jako při odklízení za pomocí hrabla jiné značky.

Doporučujeme

Pokud tedy již toužíte po koupi hrabla na sníh Fiskars, máme pro Vás jisté tipy. Internetový obchod RR nářadí zmíněný nástroj nabízí za pouhých 575,-. Jestli ale chcete kupovat s jistotou výdrže produktu, doporučujeme výběr obchodu Levneelektro.cz, ve kterém jej seženete za 699,-, za to ale se zárukou 5 let! No není to vskutku výhodná nabídka? Jistě, že ano! Proto neváhejte a i vy si pořiďte tohoto pomocníka na zimu.