Zahradní nůžky Gardena

Napsal | 21.1.2014

Máte-li svůj domeček, je jasné, že k němu přiléhá i nějaká zahrádka. Ať už menší nebo větší, je na ní potřeba strávit mnoho času, aby vypadala podle vašich představ. Jestliže máte svou zahrádku plnou nejrůznějších kytiček, musíte se o ně patřičně starat.


A pokud máte svůj dům zastavený keříky, je důležité o ně pečovat. Pokud se naučíte se o vaše rostlinky správně starat, budou vypadat krásně, zdravě a plné života. Protože pouze pravidelných prostřiháváním jim zajistíte kvalitní růst. V případě, že je nebude různě prostřihávat, tak Vám vznikne na zahrádce šílená džungle.

Zahradní nůžky Gardena

Chcete-li si pořídit opravdu kvalitní nůžky, neváhejte a zavítejte na webové stránky firmy Gardena, která se specializuje právě na zahradní pomocníky. Jejich nůžky mají několik sérií – série Classic, Comfort a Premium. Dále se od nich samozřejmě odvíjí několik typů nůžek, které jsou jinak stavěné a každé jsou na jiné použití. Všechny jsou ale vyrobeny z kvalitních materiálů a jsou ergonomicky tvarované, tak aby nejlépe padli do Vaší ruky.

Gardena Comfort 8792

Co se týče nůžek Gardena Comfort 8792, jsou to nůžky na trávník a používají se tam, kam se dá těžko dostat sekačkou. Jednoduše se s nimi manipuluje a pohodlně se drží, díky ergonomickému tvaru. Dalo by se říci, že tyto nůžky jsou určené pro zahradní mistry. Ptáte se proč? Mají velice úzkou hlavu, díky níž budete moci provádět i ty nejpřesnější střihy a z rostlin tak vytvoříte pomalu umělecká díla. Vhodné jsou jak pro muže, tak pro ženy – rukojeť je totiž nastavitelná, takže bude vyhovovat velkým mužským i drobounkým dámským rukou. Díky kvalitním materiálům mají nůžky velice dlouhou životnost – společnost na nůžky garantuje až 25 letou záruku. Na povrchu nožů je nepřilnavá vrstvička a kromě toho jistě oceníte i žlábek na odvod mízy a speciální uzpůsobení na odřezávání drátů. Maximální průměr rostlin jenž můžete ustřihnout činí 22 mm což je více než dostačující. Na silnější rostliny doporučujeme už pak motorovou pilu.

Doufám, že si vyberete pro Vás ten nejvhodnější typ a že s nimi budete spokojeni. Zatím se svámi loučíme a budeme se těšit u dalšího článku.