Dřevěné plotové dílce Hornbach

Napsal | 8.11.2014

Produkty Hornbach jsou známy pro svou trvanlivost, kvalitu a především je populární filozofie samotné společnosti pro svůj důraz na vlastním přičinění na tom, co potřebujete stvořit. Proto je také většina produktů převážně určena k tomu, aby vzal člověk do ruky nářadí a začal sám vytvářet to, co chce mít třeba na své zahradě.

Není tomu jinak ani u zboží z nabídky tohoto obchodu, kterým jsou dřevěné plotové dílce – o těch se budeme bavit podrobněji právě v tomto článku. Proč si nepostavit vlastní plot, když k tomu Hornbach nabízí vše potřebné včetně dobrého pocitu z odvedené práce?

Skvělé plotové dílce ze dřeva!

Pokud si teda na své zahradě či kolem svého domu potřebujete udělat plot, je opravdu jednoduché si od Hornbachu pořídit kvalitní potřeby  právě k tomuto účelu. Kromě nářadí jsou základem hlavně plotové dílce, které jsou v tomto případě ze dřeva.

Nejen, že tu mluvíme o opravdu širokém sortimentu, ze kterého si vybere každý, ale také o ceně, díky které si může tyto produkty dopřát i ti, kteří mají do kapsy o něco hlouběji, než jiní. Kupříkladu plotové dílce o rozměru 180×180 cm s rozměry rámu 55 x 21 mm, které jsou z borového dřeva, můžete získat již za 288 Kč/kus! Není to lákavá nabídka?

K dostání i poloviční varianty!

Dalším typem plotových dílců, který Vám představíme, nese jméno SOLID. Jedná se o produkt, který je k dostání ve dvou možných variantách – celý díl o rozměru 180×180 cm při ceně za kus 349 Kč a poloviční díl o rozměrech 100×180 cm při ceně za kus 245 Kč.

Nyní je Vám již určitě jasné, že si z výběru již zmíněné společnosti dokáže každý najít to své a jistě i Vy. Věříme, že dřevěné plotové dílce, které jsme Vám představili, Vás zaujali a nyní již víte, co očekávat, pokud zamíříte do vod společnosti Hornbach.